Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor (és nem HA) bebizonyoso...

Amikor (és nem HA) bebizonyosodik, hogy a fidesz nevű párt keresztény demokrata álcában egy bűnszervezet volt, ami az országot nem csak visszavetette a lopások miatt, hanem hazaárulóként keleti diktatúrák kezére is játszotta, te mire hivatkozol majd?

Figyelt kérdés
Tetszik, nem tetszik, a fidesz egy bűnszervezet, vezetője orbánviktor, a lopás egy dolog, a mérhetetlen lopás már súlyos dolog, de a hazaárulás megbocsáthatatlan.

2023. júl. 13. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Én a médiára, mert mindenhol ugyanazt mondták, elhittem és el is akartam hinni
Én letagadom, soha nem is szavaztam rájuk
Én anyagi előny miatt támogattam a fideszt (ez az egy még érthető valamennyire)
A fidesz és orbánviktor nem tolvaj, hanem igaz hazafi ha lopott is csak azért hogy ne a ballipsiké legyen
10 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Ha tudomásod van olyan cselekményről, amelyet az állam büntetőjogi eszközökkel büntetni rendel, tegyél feljelentést.

És hagyjuk a mellébeszélést az ügyészségről meg Polt Péterről, feljelentést tenni úgy is lehet. Mire hivatkozol, hogy nem így jársz el?

2023. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Bizonyíkaid vannak? Jelentsd fel!

Ha nincs, ne rágalmazd nagy nyilvánosság előtt, mert büntetendő!

2023. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1,2


Ti az egyes válasz alá tartoztok, ha működne a bűnüldözés, már rég börtönben ülne orbán meg a sleppje.


[link]


Na ő annyiért és olyan lélegeztetőgépet vett mint mi, csak mi ráadásul 10X annyi mennyiséget, mint amit egyáltalán tudtunk használni, ezért a 90%-át mai napig őrzik 100milliókért, eladhatatlan szemét


Ha a bosnyák miniszterelnük egy laza 2 MRD-os bűnért 4 évet kapott, akkor orbánnak, a 300mrd-os bűne mennyit érne?

Magyarországon az ilyenek miatt mint ti, 2/3-ot ért, de nyugaton ezért úgy 25 év járt volna...

2023. júl. 13. 13:56
 4/27 anonim ***** válasza:
18%

A bosnyák ítélet sem az ár miatt lett kiszabva. Legközelebb próbáld meg értelmezni is, amit olvasol!

A rágalmazás pedig egyébként bűncselekmény, csak úgy szólok.

2023. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nincs mire hivatkoznom. 2010-ben szavaztam utoljára, annó a Fideszre, de hamar rájöttem, hogy Orbánék ott folytatták, ahol Gyurcsányék abbahagyták. Azóta egy saját dinasztiát épített ki a Fidesz, és gyakorlatilag, vagy az ő üzleti érdekeltségi körükbe tartozol, vagy lehúzhatod a rolót. Gusztustalan mivé lett az ország.

Az már csak hab a tortán, hogy az ellenzék 13 éve egy csődtömeg. Egyetlen egy olyan ember (vagy pátt) nincs a politikai felhozatalban, akire én jó szívvel, vagy lelkesen szavazni tudnék. Ezért nem is szavaztam 2010 óta senkire.

2023. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4


De pontosan az ár és a gépek műszaki színvonala volt az ok. Nem az, hogy milyen cégen keresztül vették, bármelyik cégnek lehetnek olyan külföldi kapcsolatai, ami miatt ő a befutó.


Ne cáfolj már legyél oly kedves, ha nem írod le (szerinted) hol tévedek és (szerinted) mi a helyes válasz, a forrást is megjelölni, köszi.


#5


Persze mindenki csődtömeg, mert az ellenzéki oldalon egy pukit szarviharként sulykol a közmédián át, magáról meg kussol.


Ha ezt nem vetted észre, hogy bármelyik jobb a hazaáruló tolvajoknál, akkor bizony rád is hatással volt a propaganda és a logikus gondolkodás háttérbe szorult.

2023. júl. 13. 14:11
 7/27 anonim ***** válasza:

Novacic és tásai ellen a vád alapvetően illegális beszerzés, itatok hamisítása, stb.

[link]

Elég nevetséges elképzelés hogy az ár miatt bármelyik bíróság elítélne bárkit is. Nem ártana, ha megtanulnál kicsit kritikusan gondolkodni, mielőtt bármilyen butaságot benyalsz, csakis azon az alapon hogy beleillik a világképedbe.

2023. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Setét libbant🤣
2023. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
HA bebizonyosodott, majd szólj!
2023. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

9,

Nem fog, ahhoz gerinc is kellene, csak foscha a rágalmakat..

2023. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!