Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek mikor veszik már...

A Fideszesek mikor veszik már észre, hogy Magyarországon a cigányprobléma súlyosabb dolog, mint Franciaországban a négerprobléma?

Figyelt kérdés

Franciaországban vannak civilizált négerek, akik folyékonyan beszélnek franciául, tanárok, orvosok, mérnökök, cégvezetők stb.


Itthon hány diplomás cigányt látsz, vagy akár olyat aki tud olvasni?



2023. júl. 13. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Én ismerek diplomás cigányt, meg olyat is, aki tud olvasni. Amúgy mi az a "cigányprobléma", és a te pártod hogyan oldaná meg?
2023. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi az a "cigányprobléma", és a te pártod hogyan oldaná meg?"


Az a cigányprobléma, hogy itt él a nyakunkon egy kisebbség, akik nem hajlandóak integrálódni a magyar társadalmi rendbe, és úgy oldanám meg, hogy cigány iskolákat hoznék létre, ahol a tanárok azzal foglalkoznának, hogy magyarrá neveljék a cigánygyerekeket. Pl. tilos lenne hangoskodni, ilyen színes, csicsás ruhákat hordani, "dikk" és hasonló szavakat használni, lennének logopédusok akik megszüntetik az akcentusukat, stb.

2023. júl. 13. 16:27
 3/19 anonim válasza:
57%
#1 Mindenki tudja, hogyan kellene megoldani, csak már a leírása is valószínűleg azonnali tiltást ér innen.
2023. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha a népirtásra gondolsz, akkor az eléggé bukott megoldás. Sokszor csinálták és hol vált be?
2023. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked az akcentusukkal, meg a dikkel van a legnagyobb gondod, akkor táged nem igazán érint a cigány-probléma.
2023. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, a fidesz abszolút ráállt a cigány celebek futtatására, velük parádéznak a fideszes politikusok, így egyértelmű, hogy könnyen megvehető szavazórétegként tekintenek a cigányokra, akik évtizedekre biztosítják a fideszmaffiának a hatalmat.
2023. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Átnevelő iskolák ahol betiltják a színes ruhákat....
2023. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Az iskola, nevelés jó irány, mindenképp a gyerekek kicsi kortól történő nevelése használna. A gond az, hogy a cigány család visszahúzza a gyereket. Óvónők mondták például, hogy az alapvető higiéniát, kézmosást, wc-használatot kb minden nap meg kell tanítani, mert amint hazamegy, lenullázódik az összes tanult dolog.

De erre nem tudom, mi lehet a megoldás, talán bentlakásos iskola, ahol kapnának ruhát, étkeztetést, foglalkoznanak velük stb. Talán ha hetente járnának haza, kisebb lenne a negatív hatás. De persze a gyerekeikhez nagyon ragaszkodnak, ezért ennek kivitelezése kb sci-fi kategória. Meg draga lenne és nincs tanár.

2023. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy a négereknél volt egy Martin Luther King meg Malcolm X,úgyanúgy a cigányságnak is kellene olyan példakép aki utat mutat.
2023. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Senki se akarja megoldani a cigányság problémáját, ahogy az egész ország problémáját se.

Kanada anno megpróbálta erőszakosan integrálni az eszkimókat és nézd meg mi lett belőle (spoiler: szarrá traumatizáltak pár generációt, akik utána a saját gyerekeikre tolták a traumájukat)

Nagyapámat elhurcoltág gulágra. 12 évesen, és 3évet töltött ott. Végignézte, ahogy a nővérét halálra erőszakolják.

Papa nem jött onnan haza teljesen. Egy része ott meghalt. 18 éves elvette Mamámat az orosz hadsereg becstelenítette meg 7 évesen. Szerencséje volt, hogy túlélte.

Na, ezek ketten összeházasodtak, és lett két lányuk. Édesanyámat verték, megalázták, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyták. Mindamellett mindketten 12h/6 ban dolgoztak, szóval anyu vitte a háztartást és a farmot tíz évesen, plusz nevelte a 2 éves korától a húgát,

amíg 19 évesen ki nem jutott (tsz-ben kellett eltöltenie az utolsó két évet gyakorlaton és kapott ott egy albérletet)

Itt megismerkedett apámmal, aki hasonló háttérből jött. 43 éve vidáman roncsolják egymást. Természetesen ittak is mindketten. Ebből lett három gyerek:

-a bátyám, aki ugyanolyan s..garc a feleségével, mint apu anyuval.

- én, 18 évesen hozzámentem az első hülyéhez, lett két gyerek és válás. Ez egybevágott apu sztrókjával, szóval mehettem ápolni vissza.

- húgom, 21 évesen ugyanúgy vágyja a saját családot, mint én anno. Teherbe esett egy utolsó jobbikos suttyótól…

Én vagyok az, aki elkezdtem terápiára járni, és megtalálni ezeket az összefüggéseket. Mocskosul nehéz és megdöbbentően drága folyamat, mivel a területi pszihológus egy gyökér aki MLM csodaolajjal akart meggyógyítani, a területi pszihiáter meg egy 75 éves szexista fa..sz. Szóval mentem magánba, perkáltam nem keveset, mire valaki végre komolyan vett, alánlott pszihiátert is, aki szintén komolyan vett és nem csak hozzámvágta a xanaxot. Két éve találtam rájuk, és azóta az élet nem szar. Plusz a gyerekeimmel nyomjuk a családterápiát, mert bizony én is nyomtam rájuk a traumám (a puszta létezésük a traumámból fakad) ráadásul apuka évek óta nincs az életükben, úgyhogy azt is kezelni kell.


Csak remélni merem, hogy a generációs trauma ördögi köre megtörik ezen az ágon.


Ahhoz hogy elindulhassak ezen az úton, kellett egy alkoholizmus és egy idegösszeroppanás ami alatt megpróbáltam megölni magam.

2023. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!