Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok ti szoktatok Bayer...

Balosok ti szoktatok Bayer show-t nézni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jó dolog szerepel benne!
2023. júl. 15. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem szeretem magam sokkolt vele hogy milyen mèlysègei vannak az emberi alantassàgnak.
2023. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 80%-a semmilyen politikai műsort nem néz, ha nincs közelben semmilyen választás, aminek környékén az átlagos balosok inkább balos politikai műsorokat, és nem jobboldaliakat néznek. DE ez csak az átlagos balosokra igaz, a baloldali újságok/híroldalak dolgozói és a baloldali publicisták/celebek nagyon is nézik a Bayer Show-t (ahogy más műsorokat is), a jobboldaliak pedig a baloldali műsorokat, és ezt onnan tudom, hogy rendre idézgetnek egymástól egymás lejáratására. Bayertől is hallottam már idézni Telexet, Indexet, de a Telex is rendszeresen szörnyülködik azon, hogy mit írt a Bayer a blogspotos oldalán, amiről nem is tudhatna, ha időről-időre nem tévedne oda.
2023. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gusztustalan műsor telis-tele elvtelen megmondóemberekkel.
2023. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Bayer egy igazi diliház szökevény!
2023. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát úgy mondtok véleményt dolgokról amit nem is láttatok csak a baloldal mediája mondta nektek Gratulálok a tájékozatlanságotok magas szinten lehet!
2023. júl. 15. 15:07
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Bayer show, mint tájékoztató műsor. A hónap vicce? Különben szoktam nézni, ha nem találok valami jó kabaréműsort, olyankor felvidít ő is.
2023. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy nem az ember nem szokott valamit nézni, nem azt jelenti hogy soha nem látott belőle egyetlen pillanatot sem. De ha ezt magyarázni kell...
2023. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Partizánt szoktam nézni ha politikai műsorra vágyok vagy interjúkat Surányi György, Róna Péter és hasonló kaliberű karakterekkel.
2023. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Én nézném, de anyám azt mondta hogy nem nézhetem, mert nagyon csúnyán beszél.

Ha mégis nézem, elveszik a telefonomat.

2023. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9.

Ide se irkálj ez csak felnőtteknek való mert szólok anyádnak!

2023. júl. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!