Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az,hogy egyesek nem...

Miért van az,hogy egyesek nem akarnak fejlődni?

Figyelt kérdés

Amióta világ a világ a férfit 2 dolog érdekelte:szex és a pénz,a nőt egy a győztesek,mert kell neki a protect és provide.

Emiatt fejlődött az emberiség,a férfi küzdött harcolt,új határokat fedezett fel ,a nők kegyeiért,önmaga naggyá tételéért és birodalom építésért.

Ez most megváltozott.

Klíma Gréta zöld kommunista szektája,alapjövedelmről,ingyen lakhatásról hadovál,ami által a nyugati világ nem lenne több egy Kádári posványnál. Az irigység,lustaság haldokló birodalma lenne aminek a végét Allahu Ahbar kiáltások jelzik.


Ezzel szemben Andrew Tate azt akarja,hogy fejlődj,feszegess új határokat,építsd önmagadat az országodat és a világot,hogy legyél az a csávó akire azt mondják a nők h gigachad álompasi.

Ez a grind világa

A fejlődés világa

Így fejlődik az emberiség.



2023. júl. 24. 05:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Imádom a kérdéseidet :D
2023. júl. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nézd át a hétfői gyógyszereket, valamelyik kimaradhatott.
2023. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
2023. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Andrew Tate lányokat futat az interneten chat szobákban szóval nők tarják el.Alap jövedelem azért kel mert mindenki szegényeb lesz nem gazdagab.Ha 3-4 embernél van csak pénz az elértéktelenedik teccik érteni?A gazdagok érdeke is hogy, pénznek legyen értéke de igy nem lesz.A másik az hogy minden cég be fog dölni hiszen 3-4 embere nem kel sok cég.
2023. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Al Pacino is megmondta..

[link]

2023. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Már megint itt a Tate szektás lúzer? 🤣
2023. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Orbán Viktor vigyázz ránk, nem kell saját birodalmat építenünk.
2023. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A nőt ugyanúgy a "szex és a pénz" érdekli, de mindegy..
2023. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég torzan és egysíkúan érzékeled a valóságot.
2023. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg kellene hagyni az embereknek a választás lehetőségét arra, hogy mit akarnak kezdeni magukkal. Bármi is az éppen "menő", nem tartom szerencsésnek, hogy olyan dolgokba kényszeríthetnek, kényszerítenek tömegesen embereket, amely miatt nem élhetik a saját életüket. Engem nem zavar, ha gyorsan szeret élni valaki, de az már igen, ha engem kritizál azért, mert én nem, ráadásul bele is akar kényszeríteni abba, hogy úgy éljek, mint ő. Nekem nem fáj, hogy ha valaki más, mint én, de neki se fájjon, hogy nem azonosulok az ő gondolkodásmódjával, életszemléletével, életvitelével. Szerintem nem bonyolult, - mégis sokan vannak közöttünk, akiknek igen!
2023. júl. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!