Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megváltoztatom a nemem...

Ha megváltoztatom a nemem férfiról nőre, akkor hamarabb nyugdíjba mehetek?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva már nagyon nincs kedvem dolgozni, már unom, hogy egy gyárban vagyok évtizedek óta. Leginkább csak otthon feküdnék a napozóágyon és szürcsölgetném a koktélt. Valamint az lenne a kérdésem még, hogy pontosan hogyan zajlik egy ilyen műtét és mik a költségei?

2023. aug. 7. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon jogilag nincs ilyenre lehetőséged, szóval kár rajta gondolkoznod. Más ország törvényeiről meg érdemes nem itt, hanem a megfelelő szakmai oldalakon utánanézni.
2023. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2es Kár, nah mindegy azért köszi a választ!
2023. aug. 7. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Inkább kezdeményezz népszavazást hogy mi is nyugdíjba mehessünk akkor mint a nők.
2023. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az is egy opció, de úgy vagyok vele, hogy egyszer mindent ki kell próbálni. Amúgy annyira rossz nem lehet, a véres szájú Mi hazánk hívők állandóan fújnak rá és köztudott, hogy mindenre fújnak, ami jó.
2023. aug. 7. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Csehországban van erre jó szabályozás: akkor változtathatsz papíron is nemet, ha előtte kasztráltatod magad. Magyarul bizonyítékot kérnek tőled, hogy tényleg annak érzed-e magad, aminek mondod.

Nyilván trollkérdés, de jól rávilágít ezekre az elmebajos törekvésekre.

2023. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Én is már beadtam a nemváltoztatási kérelmet.
2023. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Hogy fognak hívni nőként? Klára?
2023. aug. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7


Inkább az az elmebaj, hogy azért, mert valaki nőnek született hamarabb mehet nyugdíjba.


Ha már szelektálni kell a nehéz fizikai munkát végzőknek kellene hamarabb nyugdíjba menni, hiszen ott ésszerű.


Nem félrokkant férfiakat dolgoztatni 64 évesen, még fiziai munkát sosem végzett 58 éves nőket nyugdíjba küldeni.

2023. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Sakkversenyben sincs külön női és férfi mezőny.


Ez csak a fizikai erőben számító sportoknál van, nem id értem a munkánál miért kellene a nemeket megkülönböztetni.


Ez ellen a nagy genderellenes-transzfóbok miért nem visítoznak?

2023. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es egyenlőre nem tudom még, nézegetem a naptárat, hogy mik azok a nevek amik tetszenek nekem. A Klára sem rossz, de eddig az Andrea felé hajlok a leginkább.
2023. aug. 8. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!