Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki kimegy külföldre mint...

Aki kimegy külföldre mint gazdasági menekült az mi alapján szól bele a magyar politikába?

Figyelt kérdés

Én se megyek külföldi fórumokra okoskodni mert nem ott élek, nem ott dolgozok, nem ott adózók.


Aki kimegy külföldre és cserbenhagyta a magyarokat az az ottani helyzettel foglalkozzon.



2023. aug. 15. 09:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Románokat fejbelőni!
2023. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Bárki beleszólhat bármibe, amihez éppen kedve tartja.Sőt még szavazhat is,akkor is ha sohasem élt Magyarországon.
2023. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Róluk mondja az ellenzék, hogy nem szavazhatnak itt, mert nem fizetnek adót?
2023. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Mi köze van az adózásnak a szavazáshoz?

A kisebbségiek sem fizetnek semmilyen adót, csak segílyekből élnek. Akkor ők se szavazhatnak?

2023. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, a DK hangoztatja ezt...
2023. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ezt majd akkor mondd, ha a határontúliak sem szavazhatnak, akik nem adóznak ide. Ők milyen alapon szólnak bele?
2023. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Molyember ***** válasza:
89%

Akit elüldöztek azzal, hogy képtelen a magyar fizetésből normálisan megélni, az beleszólhat. Aki külföldön, ájtatos pofával előadja a magyarnál is magyarabbat, miközben az égvilágon semmi hátrány nem éri, és nem is érheti az idióta nézetei miatt, az kussoljon.

Nem az hagyta cserben a magyarokat, aki elmenekült az otthonából, hanem aki a gazdasági lehetőségeket arra, és csak arra használta, hogy kiépítse a hatalmát.

2023. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
A libsi, aki 5 forintért az anyját is...aztán kisírt szemmel külföldre menekül mosogatni, közben itthon csak a pofáját tátotta, fesztiválokon fetrengett, meg sopánkodott, de tenni nem akart semmit szerintem mondjon le a beleszólási és vélemény nyilvánítási jogáról is.
2023. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
8: nyilván csak libsik mennek külföldre, igaz? Én ismerek fideszeseket is nem egyet, akik kimentek, a családjuk nagy fideszes, hívják vissza őket, de eszük ágában sincs visszajönni.
2023. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Állampolgári jogon.
2023. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!