Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, kik azok a művésze...

Fideszesek, kik azok a művészek, ismert emberek, akiket szerettetek, de azonnal meggyűlöltétek, amikor kritizálni merték a fideszt vagy Orbán Viktor urat?

Figyelt kérdés
Név szerint.
2023. aug. 16. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ilyen.
2023. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon rendes fideszes vagy, ami kivétel és ritka. Az olyan cikkeknél, amik arról szólnak, hogy Dzsordzs Klóni beszólt Orbán úrnak, vagy valamelyik zenész "Mocskos fidesz!"-ezett a koncerten, tele van olyan kommentekkel, hogy "- Eddig szerettem, de rájöttem, hogy micsoda tehetségtelen.", és hasonlók.
2023. aug. 16. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok Fideszes, de az ellenzéket még kevésbé szeretem. Azt sem tudom megérteni, hogy művészek és közszereplők egy része miért politizál, hiszen csak ostoba politikai hangulatkeltés és szerintem csak ártanak maguknak. Viszont attól, hogy politikailag nem értek egyet valakivel, még nem fogom a nézetei miatt a munkásságát kritizálni, csakis az ízléses szerint.


Alföldi Róbert politikai gondolkodása számomra távol áll és rendezőként sem szeretem, de az egyik legjobb szinkronszinésznek tartom.


Gálvölgyi régi paródiái viccesek számomra, de mára elfáradt és erőltetett.


Imádtam Vágó István játékait, a politikai hovatartozása ellenére.


Persze az ilyen érdem és valódi teljesítmény nélküli emberek, mint a Lakatos Márk, Cyla, stb. már más kategória. Őket sem gyűlölöm, inkább nevetségesnek és szánalmasnak tartom őket.

2023. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen. Egyedül azt nem bírom amikor napi szinten politizál, de ez is egy olyan dolog amit egyik irányba sem szeretem(tehát akkor sem, ha mondjuk a fideszt élteti), erre ott vannak a politikusok, a művész maradjon meg művésznek. Egyszerűen nem bírom amikor mindenbe politikát tolnak.
2023. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nincs igazán ilyen.

Inkább meglepő volt számomra pl Bödőcs, vagy Lovasi András, amikor hallottam, olvastam politikai témájú megnyilatkozásukat.

De attól, hogy nem igazán értek velük egyet, továbbra is bírom őket...

2023. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen, de vicces, hogy pl. noár pénzért hajlandó szolgálni is meg szidni is.
2023. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!