Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége havi...

A magyarok többsége havi 4-500 ezret kap kézhez havonta, ezt a kormányt lejárató szegénység vergődést elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Az átlagbér havi 290 ezer állítólag, csak azt nem teszik hozzá hogy a többség feketén kapja a fizetése nagy részét.


Az elmúlt egy évben nem találkoztam olyan emberrel aki 4 kiló alatt keresett volna.


Én is minimálbérre vagyok bejelentve és havi 660 ezret kapok kézhez. Emberek tömegei vannak így.



2023. aug. 16. 11:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Na jó ezt rakatom is át a humor kategóriába...
2023. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Molyember ***** válasza:
77%
Havi 400-ból meg lehet élni. De ennyi, csak megélni lehet belőle. Ha az infláció miatt mindenki milliomos lesz, akkor azt adjuk el sikerként, hogy Magyarországon senki sem keres egymillió alatt? Bmeg, nagyobb az infláció, mint a szarrá bombázott Ukrajnában...
2023. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Már csak az érthetetlen, hogy miért dől össze az ország az elvándorlás miatt és miért filippinókkal kell a magyarságot pótolni?!
2023. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
19%

Én mondjuk alatta kapok az egy milcsinek, de sokan úgy adják elő, mintha százezrekkel kapnának alatta. Az kamu.


[link]

2023. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

"Az elmúlt egy évben nem találkoztam olyan emberrel aki 4 kiló alatt keresett volna."


Ha gondolod találkozhatunk. Hozhatok még pár kollégát és gyerekkori barátot...

2023. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
33%

Én minden hónapban fölötte.


[link]

2023. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 szántóvető ***** válasza:
83%
hiába hazudozol mert a magyarok többsége 300 alatt kap. [link]
2023. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%
Általában az a tapasztalatom, hogy a magyar bérek azért messze felülmúlják az osztrákot vagy a németet.
2023. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

"Általában az a tapasztalatom, hogy a magyar bérek azért messze felülmúlják az osztrákot vagy a németet."


A válasz igen erősen korrektségszagú. :)

2023. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

"csak azt nem teszik hozzá hogy a többség feketén kapja a fizetése nagy részét."


Azt állítod, hogy a "magyar" kormány minden intézkedése ellenére virágzik és ekkora mértékű a fekete(szürke)munka Magyarországon? És a "magyar" kormány ezt hagyja? Hiszen akkora mértéke ennek, amit te állítasz, még Gyurcsány alatt sem volt. Közel 50%-nak mondod a zsebbe kapott pénzt. Ez azért elég komoly vád a kormány felé...


"Én is minimálbérre vagyok bejelentve és havi 660 ezret kapok kézhez. "


És te ezt természetesen hagyod, asszisztálsz hozzá, és bűnsegéd vagy. Hát milyen hazafi, milyen magyar vagy te, hogy a bűnözéshez segédkezel? Valóban ilyen egy igazi magyar?

2023. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!