Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 13 évnyi Fidesz kormányzás...

13 évnyi Fidesz kormányzás után. Nem lett volna jobb ha 2010-ben Bajnai kormány marad tovább ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 17:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha, ki tudja én nem.
2023. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
7: a KSH adatai szerint éppenséggel most sokkal közelebb vagyunk a csődhöz, mint a rendszerváltás óta bármikor.
2023. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
7%

Bajnai nagyon tenyérbemászó volt.

Azt mondta egy interjúban,hogy nagyon mélyen megrendítette,amikor lepuffantottak pár cigányt.

A fordítottja, ami sokkal gyakoribb, meg meg sem rezzent.


Soha többé liberális politikust.

2023. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Amit ez a fideszes banda (orbán) előad az harmat gyenge teljesítmény. Ennél Bajnai ennyi idő alatt sokkal jobb helyzetbe hozta volna az országot ebbe biztos vagyok.


[link]


[link]

2023. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb lett volna Bajnai alatt.

Jó eséllyel az uniós pénzeket is jobban elosztották volna (mármint a csakis haverok helyett normálisabb helyekre ment volna), és abban teljesen biztos vagyok, hogy nem lennénk ma ekkora bajban, ha nem hekkeli meg az egész országot a mai rezsim.

2023. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen jobb lenne egy Bajnai-kormány.
2023. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Meg kell szüntetni a politikus állást és helyette csakis sikeres vezetőket szabad behivni, akik csak tanácsokat ad. Nem votatkozni, uszitani
2023. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

#17 00:15

A normális vita nem ördögtől való, és a kompromisszumkészség, valamint a kompromisszum maga sem.


Ez az egyik, amiben a mai kormányunk nagyon rossz - sem normális párbeszédre, pláne nem vitára nem áll ki, és abszolút kompromisszumképtelen.


Nem feltétlen önmagában sikeres vezető kell, szükség van egyéb érzékekre is (foglalkozni kell az emberek szociális helyzetével, a rendszer élhetőségével is, ezt önmagában egy sikeres vezető nem feltétlen teszi meg - mármint vezető típusú ember).


...de abban igazad van, hogy szakértők, szakértő tanácsadók alkalmazása elengedhetetlen.

Azt már láttuk, milyen az, ha haveri alapon kerülnek vezetők pozícióba, visszatérhetnénk oda, hogy legalább megpróbálnak valamennyire szakértőket vezető pozícióba tenni.


Uszítani nagyon nem szabadna.

2023. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szimpatikus csóka volt az a Bajnai. Ennek ellenére a Fideszre szavaztam 2010-ben, de többet soha.
2023. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
Gyere haza Bajnai Gordon! a Hazádnak a Magyar embereknek szüksége van rád a tudásodra és a becsületedre. Magyarországon egy hazug tolvaj és bandája uralkodik.
2023. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!