Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Soros alapítványo...

Most, hogy a Soros alapítványok kivonulnak az EU-ból, ki lesz a fidesz új bűnbakja?

Figyelt kérdés
A teljes EU területéről kivonul a Soros hálózat. Megy majd tovább a fidesz Sorosozása, vagy találnak mást akit hibáztathatnak?

2023. aug. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Én nem hallottam ezt a kivonálst bár nem is követem ennyire
2023. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
70%
már kiadták az ukázt: [link]
2023. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A Soros pénzén tanult skizofrén-paranoiás komcsik már nem tudnak hogyan vergődni -> 3 millió agymosott droidjuk meg hipnotikus mámorban tapsikol nekik
2023. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Soros a világ bármely országából képes támadni Magyarországot!!!
2023. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igazából átszervezésről beszélnek, szóval várjuk ki a végét.
2023. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira felháborít, hogy a Fidesz ennyire húlyének nézi a választókat, komolyan mondom akkor legalább valami ertelmes dumájuk lenne és ne ennyi, hogy SOROS GONOSZ, MELEGGÉ AKAR TENNI MINDENKIT stb. meg BRÜSSZEL A GONOSZ, NAGYON GONOSZ. Az a baj hogy rengeteg választó pedig már annyira elhülyült ettől, hogy csak ezekre reagáknak és jól esik nekik gyülölködni.
2023. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor zavarta a fideszes szavazókat a valóság? Persze hogy soros marad a mumus. Halála után is ő lesz az.
2023. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már szoktam látno,hogy a fideszes médiumokban félhetnek a soros halálától es próbálják már a fiát is elővenni, mindig odarákják őt is az apja mellé, hogy mire meghal már lehessen őt is mutogatni.
2023. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!