Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jogosan háborog a...

Szerintetek jogosan háborog a szerző a hatóság hozzáállása okán, vagy nem?

Figyelt kérdés

Elismeri, hogy valóban szabálysértést követtek el és jogos a büntetés. De helyesek az egyéb következtetések Karácsonyékról?


[link]


2023. aug. 22. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Normális újságíró adatokat kért volna ki, hogy hány kerékbilincses eset volt, mennyi bevétel származik belőle évente. Ehelyett ez csak egy fércmunka.

Nem vagyok a kerékbilincs híve. A célja elvileg az lenne, hogy mindenképp fizesd ki a büntetést. Szerintem a mai modern világban a fizetési behajtás sokkal hatékonyabb, int 50 éve, így erre nem tudom mennyi szükség van.

Egy normális cikket szívesen olvasnék róla, hogy van-e még létjogosultsága a kerékbilincsnek.


A kerékbilincstől elvonatkoztatva egy nagy összevisszaság ez a cikk.


"is a férjem és én hosszú-hosszú idő után (és most évekről beszélek) kettesben elmentünk ebédelni. Miután befejeztük, maradt még egy kis időnk, így leparkoltunk a VI. Kerületi Jókai utcában és pontosan tizenhárom percet töltöttünk ott"


Ó jaj, mindjárt sírva fakadok. Ennek mi köze az újságíráshoz? A saját sirámait írja ki a FB-re, ehhez nem kell újság.


"gyorshajtás (a megengedett sebességet nyolccal túllépve)"


A sebesség túllépés nem fővárosi hatáskör, azt a rendőrség és az állam kezeli tudtommal. Szándékosan idekeveri, hogy fikázhassa a fővárost...


"Egy: a fővárosnak nagyon nincs pénze, és akkor még finoman fogalmaztam. Kettő: Karácsony Gergely gyűlöli az autósokat. Utóbbi egyébként több okból is butaság"


Győlöli az autósokat és ez butaság. Tehát van egy politikusunk, aki gyűlölködő és buta. Ez aztán a magas színvonlaú újságírás.



"az egyik legfontosabb dunai híd kiiktatásával"


Ez nettó hazugság.

A Lánchíd a legkisebb forgalmú volt az összes közül. 2 éve nincs rajta autósforgalom. Ezt már mindenki megszokta. Az elmúlt 2 évben se omlott össze az autós közlekedés, úgymond ez már be van árazva.

És Karácsony el szokta mondani, amit nem ellenőriztem, hogy a Tarlós féle tervekben is szerepelt a Lánchíd autómentessége.


"a méhlegelőkön kívül"


És még ezt is idehozza. Gratulálok. Egy-pár agyhalott Fidelitas-os kivételével én nem láttam senkit, akit ez zavart volna. Szándékos műhisztit csinált a kormányzati sajtó a semmiről.


Ez a "cikk" a szokásos kötelező propaganda anyag, semmi több.

2023. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!