Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceniek! Mi a véleményetek...

Debreceniek! Mi a véleményetek a kormányról az akkumulátorgyárak tekintetében?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Fideszre szavaztam, egyetértek az akkumulátorgyárakal
Fideszre szavaztam, nem értek egyet, de elfogadhatónak tartom
Fideszre szavaztam, de ezt felháborítónak tartom
Nem a Fideszre szavaztam, egyetértek az akkumulátorgyárakal
Nem a Fideszre szavaztam, nem értek egyet, de elfogadhatónak tartom
Nem a Fideszre szavaztam, felháborítónak tartom
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
A viktorelnok ur a nagyon jol csinalja amit cainal
2023. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

#1

Először is meg kéne tanulni magyarul alapfokon!

2023. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Felháborodni kevés. Cselekvéssel többe lehet menni. Abból a szóból még OV is ért.
2023. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Debrecenben nincs nagy felháborodás.

Persze ha 400 tüntetőt annak nevezünk egy 200 ezres városban, akkor van...:)

2023. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Debreceni vagyok, nincs olyan ismerősöm aki egyetértene ezekkel a gyárakkal és én sem. Az itt élő emberek túlnyomó többségének semmivel sem lesz jobb ezektől a gyáraktól. Lesz viszont környezetszennyezés gazdagon és migránsáradat, nomeg mindennek felmegy majd mégjobban az ára.


Debrecen egyébként egy mélyedésben fekszik, ezt télen nagyon jól lehet érezni annyira megáll a füst a városban hogy meg lehet fulladni, ehhez majd adjuk hozzá az akksigyárak ki tudja milyen kibocsájtását is, lesz itt megbetegedés gazdagon. Gondolom a város majd állja az emberek gyógykezelését is a többletbevételből (nem).


Nagyon szűk réteg profitál majd ezekből a gyárakból, a legtöbbet a kínaiak, aztán a fidesz és a NER cégek, majd az a néhány vállalkozó akik még valamilyen közvetett hasznot tudnak húzni belőlük pl. száláshelyet adnak ki stb. A város, hogy mennyi többlet bevételre tesz szert majd és, hogy azt miként forgatja vissza a város fejlesztésébe majd később derül ki. De valszeg egy része enek a pénznek megy egyenesen Viktorékhoz. De ha lesz is fejlesztés az se a lakosság életkörülményeit fogja javítani ahogy eddig se ilyen jellegű fejlesztések történtek, csak látványberuházások a helyi NER cégek kifizetésére, vagy útépítés a gyárakhoz. Esetleg majd letérköveznek majd mindent is a városban, azt örüljön a paraszt kb. ez lesz.


Normális ember az ilyet nem támogatja, csak a fideszbirkák, bár észérvekkel ők se tudnak előrukkolni, hogy miért is lesz ez jó nekünk.

2023. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
5 - Sajnos te csak feltételezésekkel érveltél - tényekről szót sem szóltál!
2023. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
69%
2023. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
6-os várom a tényeidet.
2023. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!