Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért utálják a...

A magyarok miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Magyarokat nem, csak a felcsúti keresztapát és maffia családját.
2023. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
A magyarok királyok.
2023. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem a magyarokat utálom. Azt a nyomorult, tehetségtelen, senkiházi, bárkit eláruló részét utálom a magyarságnak, akinek minden mindegy, csak utálni lehessen valakit, akinek kell egy ellenségkép ahhoz, hogy elhitesse magával, hogy mások miatt szar az élete, nem pedig azért mert egy buta, nincstelen, tehetségtelen senki. Azokat akik mindig mutogatnak valakire, akik szerint mindig más a hibás, de azért elvárnak dolgokat a másoktól. Ezek miatt és az általuk választott kormány miatt utálnak minket mindenhol a világon.
2023. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
A hunok utálják a pannonokat, a pannonok pedig a hunokat.
2023. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

A mai magyar politika a gyűlöletre épít!

A megosztásra játszik és nem az összefogásra!

Orbán ezért a legkártékonyabb magyar!

2023. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
75%
A (((magyarok))) utálják a magyarokat
2023. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

5-ös!

Hogy jön ide az Orbán? Mindegyik kormány idejében ez volt, sőt leginkább a kommunizmusban, amikor egymás feljelentését jutalmazta a politika.

2023. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a mindenkori magyar mentalitást utálom de annyira, hogy több mint húsz éve eljöttem onnan.Soha nem éreztem otthon magam és a húszas éveim közepén szedtem a sátorfámat, mielőtt teljesen tönkre mentem volna. Életem legjobb döntése volt és még időben eljöttem. Évekig tartott,mire a mentális méreg végleg kiürült belőlem és más szemmel kezdtem nézni és látni a világot.


Szerintem nem normális, hogy az az élet értelme hogy panaszkodjunk,gyűlölködjünk,irígykedjünk, portáskodjunk ,kárörvendezzünk, gúnyolódjunk más kárán/ gyászán és ezt az egészet "becsomagoljuk" valami egészen elképesztő nemzeti büszkeségbe, meg mondva csinált értékrendbe.


Már ebben a "lelkületben" nőttem fel és soha nem voltam hajlandó ilyenné válni.

Nem Orbán Viktor,vagy Gyurcsány Ferenc hibája ez. Ők csak kihasználják amit kapnak.A magyarok talán már évszázadok óta ilyenek.


Ezzel a mentalitással azért nem tud pl "Brüsszel" megbékélni,mert tényleg messziről látszik az, hogy a magyarok egyszerűen nem akarnak alkalmazkodni senkihez, meg semmihez, amennyiben a pillanatnyi érdekük nem ezt diktálja.

Ezt "közvetíti" a magyar kormány minden mondatával és agyatlan cselekedetével.


Márpedig olyan a kormány, amilyen a nemzet.

2023. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert mert a Kariko Katalint szeged diszpolgarava neveztek, 20 eve a kutatoi munkajabol ugy kirugtak h az usa ig menekult
2023. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!