Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha teljes egészében véghez...

Ha teljes egészében véghez ment a Zrínyi 2026 (mostmár 2030) hadseregfejlesztési terv, akkor a világ ranglétrán hányadik lesz a Magyar Honvédség?

Figyelt kérdés
Most az 54. Helyen vagyunk Angola és Peru között. Tavaly óta is már fejlődtünk, de kb. hányadik helyen leszünk 2030ra?

2023. aug. 28. 08:13
1 2
 11/18 hypno ***** válasza:
33%

#10


Kaptál is.

A honvédelmi niniszter tegnap jelentette be a huszárságra vonatkozó ragyogó tervét.

Még egy ilyen ország biztosan nem lesz, vagyis azt a kategóriát visszük.

2023. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezõ, itt a politika és sok más kategóriában csak "hithû magyargyûlölõk" vannak, ahogy írtad. Szerintem az sem lehetetlen hogy van valami csoportjuk, ahol posztolják az új kérdéseket aztán jönnek szétszemetelni a hülyeségeikkel.


Ez a kategória van itt, meg a turisták.

2023. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11, valóban? És én hol kérdeztem hogy mit jelentett be a honvédelmi miniszter? Kiemelnéd? Az én kérdésem az volt hogy a világranglistán hányadik helyre lehet saccolni az országot 2030-ra és nem mást. Egy olyan választ sem kaptam amelyik legalább megpróbált volna válaszolni a kérdésre. Itt nem tudom, hogy a szövegértésetekkel van a baj, vagy csak annyira makacs és fontoskodó mindenki, hogy muszáj valami irreleváns orbitális f@szságot odaírni válaszban. Értem hogy nem tudná felvenni Magyarország a csatát a világgal, de nem is ez volt a kérdésem. Az meg hogy a kedves 90-es éveki ex sorkatonánknak a sport ízlése hogy jön ide azt már meg sem próbálom érteni. Ha beszélgetni van kedvetek ott az ismerkedés kategória, ahelyett, hogy itt szennyeznétek mindenféle irreleváns válasszal ezt a borzasztó egyszerűen megérthető kérdést.
2023. aug. 28. 10:48
 14/18 hypno ***** válasza:
29%

"Az én kérdésem az volt hogy a világranglistán hányadik helyre lehet saccolni az országot 2030-ra és nem mást."


Én pedig megválaszoltam, hogy világelsők leszünk ló nélküli huszárság fegyvernemben...csak te nem értetted és még most sem, csak személyeskedsz sértődötten, mert mégsem láthatod be, hogy mekkora baromságot kérdeztél.


Ha jósoltatni akarsz van rá "szakember", de nem itt és nem ingyen. És kétséges, hogy a jövőre nézhe mire képes. 🤣

2023. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Látom van időd
2023. aug. 28. 12:49
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Édes f*szom, annyira el vagytok szakadva a valóságtól, hogy szerintetek a száraz tények említése "hithű magyargyűlölet"? Egy korrupt, szegény kis autoriter országocska vagyunk meredeken csökkenő lakosságszámmal, végtelenül megosztott társadalommal, romló közegészséggel, csökkenő színvonalú oktatással, a fejlődés bármiféle kilátása nélkül. Ezek mind kézzelfogható, bizonyítható tények. Egy ilyen szitucáióban arról ábrándozni, hogy mekkora katonai hatalom leszünk a reformok után nem csak értelmetlen, de kifejezetten veszélyes. Semekkora, és a magyarság fennmaradásának alapköve, hogy ezt a többség megértse. Magyargyűlölet lenne, ha nem akarom, hogy elvesszen a nemzet, mert a sok fotelhuszár azt hiszi, hogy ha a globalfirepower.com-on előrébb leszünk Romániánál, akkor visszakapjuk Erdélyt?
2023. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Lényegtelen, - mert nem a "világ ranglétrájának" kell megfelelnie a Magyar Honvédségnek, hanem a rendeltetésének.
2023. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Te mi a fenét utasítgatsz itt mindenkit? Kaptál választ, csak NEKED nem tetszett! Kotródj innen, vagy fogadd el, hogy ilyen stílussal ezt kapod! Azt hiszed, hogy te is katonásdit játszhatsz itt és csapkodhatod az asztalt, hogy "én nem ezt vártam"!? Ki a fenét érdekel, hogy mi a nyűgöd? Menjél haza, olvass utána, szűrd le a nagy következtetést, hogy 53, 25, 1280, 10000 -dikek leszünk! Nem vagyunk katonák, nem is leszünk, gőzünk nincs hozzá. "Értelmes választ vártam ..." Gyökér vagy, ez az értelmes válasz!
2023. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!