Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büszkék arra hogy...

Miért büszkék arra hogy megrendeztünk egy olyan sporteseményt jó drágán, amire effektíve a kutya sem kíváncsi?

Figyelt kérdés

Ha nem nyomatták volna a reklámot (a mi pénzünkből) én magam sem tudtam volna, hogy itt lesz az atlétikai vb, egyszerűen mert egy ilyen rendezvény nem sok mindenkit érdekel. Nagyon népszerűtlen sport, nem olyan mint a foci meg a forma1. Világszerte csak egy nagyon-nagyon szűk réteget érdekel, de azoknak teljesen mind1 hol rendezik, rendezhették volna felőlük Zimbabwe-ben is, lényegtelen a helyszín.

Akkor miért is vagyunk büszkék arra, hogy abból a pénzből amiért MI kő keményen megdolgoztunk, egy totál értelmetlen sporteseményt rendezett a Fidesz, miközben amúgy komoly gondok vannak a gazdaságban? Olyan apróságok mint világrekord recesszió, infláció, reálbércsökkenés stb.


2023. aug. 28. 23:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Néztem a bérpapírom, de az atlétikai vb-re nem vontak le tőlem extra összeget. Azt viszont olvastam, hogy elkelt 420 ezer darab jegy.
2023. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az adópapírod is nézted? Az ÁFA-t is nézed?
2023. aug. 28. 23:46
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

1.

Átlag 6000 ft on számolva 2 milliárd forint jött be a jegyekböl a kivitelezés pedig 70 milliárd volt tehát 68 milliárd csak a veszteség, kifizeted? !

2023. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld egyeske a tűzijáték árát se fogod megtalálni a bérpapírodon, pedig abba is beszálltál.
2023. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
46%

[link]

"Magyarország csodálatos olimpiai rendező lehet a NOB elnöke szerint"

biztos azért mondta mert elégedetlen volt


ha már arról beszélsz hogy a kutya se kíváncsi:


[link]


azért voltak tömegek mi mert a kutyát se érdekli?

azért mert téged nem, másokat még érdekel.

na vedd be a dilibogyód és tente, ne itt csináld a polgárpukkasztást

2023. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
#3 A kivitelezés mit takar pontosabban?
2023. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem kedvelem a mostani kormányt, és a felesleges pénzszórását, de ez most szerintem nem volt az. A bevételek meg nem csak a jegyeladásból származnak, hanem többek közt a közvetítési jogokból, reklámokból, a túristák pénzköltéseiből akik az atlétikai vb-re utaztak ide. [link]
2023. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%

7.

Én még eddig soha semelyik kormánytól pénzt nem kaptam túristákból pubi!


Mind lenyulják ezeket az összegeket!


Úgyhogy teljesen mindegy neked .

2023. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nem 70 milliárdot költöttek el, mert az atlétikai stadiont is fel kellett épiteni méregdrágán. A stadion ára meg nem valószínű hogy valaha is megtérül, viszont a fenntartása további 100 milliókba kerül, még ha üresen marad is. A stadionnal együtt elköltött pénz, meg 315 milliárd ft.
2023. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
17%
Ebben a 315 milliárdban benne vannak az adók és járulékok is amit beszedtek? Mert hitelezőként azért elvárnám hogy nyereséges legyen a biznisz...
2023. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!