Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az éppen aktuális direktívá...

Mi az éppen aktuális direktívája a ballib agytrösztnek Vona Gáborról?

Figyelt kérdés

Régen ott szidták köpködték Vona Gábort a balliberálisok és a fideszesek egymással karöltve ahol csak tudták. Az egyik héten még homoszexuális volt, a másikon már vallásos muszlim. Az egyik nap ártatlan roma csecsemők vérét akarta inni, a másik nap meg már Soros meg Gyurcsány embere volt.


Szóval mivel anno a ballibek és a fidesz egyaránt le akarták karaktergyilkolni, ezért tudtam, hogy Vona Gáborra kell szavaznom.

Miután elment, a DK felvásárolta a pártot és egy zsidót tett az éléte (Jakab Péter maga sem tagadja ezt) és a jobbik jelenlegi vezetője kipában együtt széderezett a többi főrabbival.


Viszont mi a helyzet a jelenlegi Vonával?

Jelenleg mi az éppen aktuális ballib ukáz vele szemben?

Mert ha most is szidják, akkor tudom, hogy érdemes rá szavazni. Viszont ha a ballibek pozitívakat írnak róla, akkor sajnos sejthető, hogy őt is felvásárolta a DK.


Aki rendszeresen követi a ballib sajtóorgánumokat, az mit látott ezzel kapcsolatban?



2023. szept. 9. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
[link] ez
2023. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

A telex már publikált róla egy jó nácis írást 😂

[link]


Ebből látszik, hogy Vonának van még helye a politikában, mert a ballibek már most rettegnek.

2023. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
A kisnyilasoknak meg lett bocsájtva. Vona is összefeküdt a ballibbel, elvette a Jobbik hazafias lelkét. Kiváló munkát végzett, tönkretett egy 20%-os pártot. Jó náci kategória, mint az ukránok.
2023. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Más már írta:

"Vona Gábor pártja csak megosztja az ellenzéket, szavazatokat vesz el a jelenlegi baloldali pártoktól akik összefogva letudnák váltani a kormányt. Azaz Vona Gábor pártja miatt nem lesz kormányváltás, mert megosztja a szavazókat, és ezzel a Fideszt segíti."


Mondja ezt az 1%-os MSZP, LMP, Párbeszéd, Jobbik és társaik.

2023. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A cikk láttán máris emelkedett a szememben Vona
2023. szept. 9. 19:44
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanaz mint a jobboldalnak,az hogy náci.
2023. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Alex Fly ***** válasza:
47%
Kerdezd meg a viktátort...
2023. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Fideszesként szokatlan lehet ez, de az ellenzéki oldalon nem jellemzőek a direktívák. Itt a gondolkodás és egyéni, sőt egyénenként is árnyalt vélemények kialakítása a jellemző. Ezért is tudja nehezen felvenni a versenyt a baloldal, a fidesz központilag megfoglamzott, és a káderek által szóról-szóra ismételgetett üzenetekkel.
2023. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8


Próbálj meg ellentmondani a szivárvány zászló, ukránpártiság vagy migránsok befogadásával. Meglátod, hogy nagyon sok kérdésben igenis van központilag kiadott utasítás a liberálisok oldalán is.

2023. szept. 11. 18:48
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

9-es: Abszolút nem így tapasztalom. Liberálisként nem értek egyet a túltolt LMBTQ-zással, és tudom, hogy a homoszexuális és transz emberek is a hátuk közepére sem kívánják. Ugyanez igaz a BLM témával kapcsolatban. Az ukránokat sok minden miatt elítéltem eddig is, és ez nem is változott. Viszont a vörös vonalat Putyin lépte át, és a háború az ő felelőssége. Migránsokat válogatás nélkül nem szabad befogadni, a kultúrális különbségek nagyon megnehezítik a beilleszkedést.

Ezek az én véleményeim, és akárkivel beszélgettem eddig az ellenzéki oldalról, szintén hasonló, max árnyalatiban eltérő véleményen volt.

2023. szept. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!