Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kezdtek el Magyarország...

Miért kezdtek el Magyarország egyes részei gettósodni?

Figyelt kérdés

Míg a lakájmédia rettegteti a jónépet a migránsokkal, addig ugyanolyan probléma már belülről kezdi el felzabálni az országot. Tegnap vidékre utaztam egy bizonyos városba s megálltam egy benzinkúton, de amit ott láttam ledöbbentem. Benzinkút környéke ócska 20-25 éves exprémium kocsikkal tele, mindegyik körül 3-4 tesó. Üvölt a mulatós, megy a kettőé tele, üvöltés egymással, a kútkezelővel, mindenhol szemét az utcákon.


Ezzel miért nem foglalkozik a közmédia, hogy Magyarországon is kialakulóban vannak no-go zónák?



2023. szept. 11. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Csak a szokásos fideszkomcsi tempó.


Úgy csinálunk mintha azok a problémák nálunk nem léteznének, csak is kizárólag a "hanyatló nyugaton".

2023. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezért, mint a többi országban, akik valami miatt nem tudnak/akarnak beilleszkedni az átlag polgárok közé, azok előbb-utóbb egymásra találnak és valamiféle szövetséget kötnek...
2023. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert az a bizonyos kisebbség a Fidesz jövőbeli szavazótábora, ezért bármit csinálnak, az szőnyeg alá van söpörve.
2023. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Ez a szavazótábor most kezd rájönni hogy palira vették őket ott fent a pártközpontban. Most hogy már a vasazásból sem lehet megélni bizony sok roma mondja a magáét, saját tapasztalat.
2023. szept. 11. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem most kezdett. A rendszerváltás óta fajul el ez a probléma.

Azóta felnőtt 2 generációnyi gettólakó, akik nem ismerik a munka világát.

2023. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-höz annyi kiegészítés szükséges, hogy nem valami miatt, hanem nagyon konkrét ok miatt nem tudnak, és ezért érdektelen, akarják-e.


A szavazótábor egy szűk része kezd rájönni, a többi nincs abban a helyzetben, hogy rájöjjön. Mert létezik a szellemi megnyomorításnak aza foka, amikor az egyed még a saját megölésének is örül. Amikor esetleg mégis rájön, miről van szó, már semmire nincs ideje. Ez a tétel legalább 20 éve ismert. És alkalmazzák is a másik oldalon.

2023. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. minimum 3 millió roma lehet már, de lehet még több. Szerintem akár 30 %-a a magyar társadalomnak.


Át kéne őket dobni Szlovákiába és Szlovéniába, pár év, évtized múlva magyar anyanyelvű többségű lenne a 2 ország és egyesülhetne Magyarországgal. Újra lenne tengerpartunk.

2023. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!