Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy a...

Mit szóltok hozzá hogy a magyarok átlag nettó vagyona háztartásonként 40 millió forint volt 2021-ben? És hogy a magyarok összvagyona 72ezer milliárd forint volt és ennek az egyharmadát 24ezer milliárdot a leggazdagabb 1% birtokolja?

Figyelt kérdés

A gyengébbek kedviért itt egy link nehogy a nagymester megint belepofázzon fölöslegesen

[link]


2023. szept. 19. 05:56
 1/10 Molyember ***** válasza:
94%

Ha ebbe a vagyonba beletartozik az ingatlan és az autó is, akkor siralmasan csórók vagyunk.

De legalább nincsenek migrán...

Jó, de legalább kormányozni tudn...

Jó, akkor szemét Brüsszel!

2023. szept. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyünk telhetetlenek, inkább adjunk hálát Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrnak, amiért ennyi mindent adott nekünk!
2023. szept. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Enyém azért kicsivel több.
2023. szept. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
De hol van ez a rengeteg pénzem, mert se a zsebemben nincs, se a bankkártyámon, se a fiókban, de akkor HOL VAN???
2023. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez érdekes... Én is azt kérdem, hogy ez hol van?

Ja, talán év közben ennyit élünk fel a hatalmas infláció által? Kétlem.

2023. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Orbán vagyona felhúzza. Nekem egy ismerősöm sincs, akinek ennyi pénze lenne, pedig dolgozó ember vagyok.
2023. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bizony bizony hiába kidolgozzuk a belünket nekem sincs és egy ismerősömnek se ennyi pénze. Akkor elbírom képzelni mennyi lehet ezeknél az aljas fidesz politikusoknál meg a magyar gazdag emberkéknél. Hát mit mondjal jól össze lopták magukat az egyszer biztos.
2023. szept. 19. 08:03
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha felverik a putrik árát, persze mindenki vagyonos lesz, valójában senki, mert a putri az attól még putri, hogy 3-5x áron kínálják a fantasztikus gyermekszületés segítő CSOK (valójában csak a kormány számára hasznos árfelhajtó hatása volt) miatt ma már a kis szőlő pincékért is milliókat kérnek. Ez nem gazdagság, hanem lufi az ingatlanpiacon.
2023. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Hát ha van egy családi házad egy szabolcsi faluban és azontúl rokkantnyugdíjból nyomorogsz, akkor meg is van a 40 millió.
2023. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanabban a lakásban lakok, ami 7 éve 15 millió volt, most kb 30, akkor ettől vagyonosabb lettem?

A statisztika szerint igen +15millió vagyonom keletkezett.

Pedig én pont ugyanott élek, mint előtte.


Ha holnap összeomlik a piac, akkor meg 5 millióval csökken a vagyonom. Miközben ugyanott fogok dolgozni és lakni, mint ma.


Ilyenek ezek a statisztikák. :)

2023. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!