Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mennyire tekinthető felnőtt...

Az mennyire tekinthető felnőtt embernek, akinek a szexualitása körül forog az egész élete?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zAMeeul4YZs


Jön most az áldozatiság-gyártás az aszex emberekből (ami nem is szexualitás), de ugyanez van az egész LMBTQ-nál is. Emberek azon pörögnek naphosszat, hogy kitalálják milyen gender identitásúak. Ha nincs rá szó jelenleg, akkor találnak ki valami újat.

Ez nem szomorú?



2023. szept. 27. 04:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:

Nők legalább akkora arányaban pedofilok mint a férfiak, csak az esetek legnagyobb része nem derül ki, mert a társadalom jóval megbocsátóbb egy női pedofillal szemben (főleg, ha jól néz ki) mint egy férfivel.

Viszont melegek közt kirívóan magasabb a pedofilok aránya nemtől függetlenül.

2023. okt. 6. 12:03
 82/88 anonim ***** válasza:
55%

"Nők legalább akkora arányaban pedofilok mint a férfiak..."


Öhm, nem.


"Viszont melegek közt kirívóan magasabb a pedofilok aránya nemtől függetlenül."


Szintén nem. De ezekről az első kutatások már a nyolcvanas években kijöttek és azóta se változott sokat szakvélemény, nem érzed magad kicsit lemaradva?

2023. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:

"Viszont melegek közt kirívóan magasabb a pedofilok aránya nemtől függetlenül."


Erre forrást kérek, mert senki nem hiszi el bemondásra.

2023. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 A kérdező kommentje:

82: forrást kérek, mert ez a minden után "nem" ide kevés lesz.

83: [link]

2023. okt. 6. 14:20
 85/88 anonim ***** válasza:

baptistpress..... aha..

te jó sok fszságot osszeszedsz erről az oldalról, amiknek kb semmilyen hiteles forrásban nincs nyoma. a múltkor a melegeket pedoztad le ugyanemiatt a forrás miatt.


nem tudom hogy mennyire tekinthető felnőtt embernek az, aki ilyen szinten rá van függve MÁS emberek szexualitására, és elhisz minden hülyeséget, amiket uszító propaganda oldalakról szed.

2023. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 A kérdező kommentje:
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy bármilyen forrást hoztam volna ide, az nem lett volna ezért vagy azért jó. Kamu vagy.
2023. okt. 6. 16:12
 87/88 anonim ***** válasza:
62%

"82: forrást kérek, mert ez a minden után "nem" ide kevés lesz."


My bad, csak olyan f#szságokat írsz, hogy görbítik a teret, aztán olyan sok energiát nem akarok erre áldozni. Eleve, mihez lesz kevés? Erre a lagymatag fosra amit idehánysz "érvelés" címszó alatt? Szerintem gondold át hol van a te helyed, mert per pillanat azt érzem hogy kicsit túlbecsülöd a szellemi képességeid.


"Are homosexual adults in general sexually attracted to children and are preadolescent children at greater risk of molestation from homosexual adults than from heterosexual adults? There is no reason to believe so. The research to date all points to there being no significant relationship between a homosexual lifestyle and child molestation. There appears to be practically no reportage of sexual molestation of girls by lesbian adults, and the adult male who sexually molests young boys is not likely to be homosexual (Groth & Gary, 1982, p. 147)."


Már a nyolcvanas években letudta a szaktudomány ezt a kérdést, senkit nem érdekel mit mond egy JesusKirályBlog hulladék site. Nyugodtan nézz körbe a releváns szakirodalomban. (Most optimista vagyok, de tudom, hogy fingod sincs arról se, hogy hol keresd.)

2023. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%

ez a fajo igazsag podcast cimszo alatti kommentelo nekem kellemetlen 😅 ilyen 13 eves osztaly bohoca/megmondoembere szinvonal kb

az meg kulon erdekes, hogy elvarjatok hogy a melegeknek meg legyen adva a tisztelet, de olyanokat le tudtok irni hogy Isten megeroszakolta Mariat.

1. mivel Maria szuzen esett teherbe, igy nehezen tortent eroszak

2. Maria tudott rola hogy gyermeket fog varni, es nem volt ellenere (bar tudom egy liberonak elkepzelhetetlen hogy valakinek ne legyen ellenere a gyermekvallalas mert jaj ott vege egy no eletenek, erdekes megis Mariarol beszelnek tobb ezer ev utan is, es tisztelik Ot az egesz vilagon)

2023. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!