Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a miniszterelnökúr...

Most, hogy a miniszterelnökúr migrációs és bevándorlásellenes politikája teljesen megbukott, nem kellene lemondania miniszterelnökúrnak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 07:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Cikkek olvasásra:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. szept. 28. 07:11
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2023. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pedig nem sikerült megvédenie az országot a bevándorlástól és a migrációtól és a kevertfajhoz tartozástól, az összes igérete ellenére sem!
2023. szept. 28. 07:35
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Nem?

Miről beszélsz???



Ha valakiknek nem sikerült, azok a svédek


[link]


😂😂😂😂😂

2023. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Amiről én beszélek, az Magyarország és nem a svédek. Én Magyarországról beszélek és a magyar miniszterelnökúrról beszélek.
2023. szept. 28. 07:48
 6/25 anonim ***** válasza:
14%

Ahhoz, hogy tudj beszélni valakinek a teljesítményéről, kellenek a viszonyítási alapok.

Ezek a svédek és azokhoz képest Orbán egy isten.

2023. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek, amiről én beszélni akarok, senki sem mondhatja meg, hogy miről beszélhetek! Magyarországról akarok beszélni és annak miniszterelnökuráról akarok beeszélni. Beszéljünk a magyarok miniszterelnökuráról és annak lemondásáról!
2023. szept. 28. 07:51
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem látom, hogy megbukott volna a bevándorlásellenes politika. Nálunk nincsenek migránstömegek, akik folyamatosan balhéznának. Én örülök a nyugalomnak.
2023. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Pedig a fenti cikkek alaoján, tömegesen vannak jelen Magyarországon a bevándorlók és nem sikerül őket a határon megállitani, és a népszámlálási adatokból, még az is kiderült hogy duplájára nőtt az ittélő muszlimok számra a korábbihoz képest.


Ennél több cikket nem akarok már belinkelni, de tele van az internet a napi balhékkal, Győrtől, Zalaegerszegig, Budapesttől a Szlovák határig.

2023. szept. 28. 08:01
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Miniszterelnökúrnak már az elme-állapota miatt is rég le kellett volna mondania!

A migrik beengedése, az embercsempészek elengedése jó bizonyítékok arra, hogy a miniszerelnökúr mindenkitől kártékonyabb és ártalmasabb!

2023. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!