Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már a Telex is aláírja, hogy gáz a helyzet Svédországban???

Figyelt kérdés

[link]


Elismerték, hogy igaza van Menczernek.


2023. szept. 28. 08:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

Tehát, azt mondod, hogy egy mosolygós szmájlival el lehet azt intézni, hogy elitélt embercsempészek lettek kiengedve a magyar börtönből, majd rögtön utána bevándorlásdömping hullik Európa több pontjára? 😁😁


de jó lenne, ha 😁😁val el lehetne mindent is intézni.

2023. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%

Ez tökre várható volt a jelenlegi helyzet után, hogy elkezdenek most már írni róla.

Eddig elhallgatták, de ez a jövőben már nem fog működni, mivel akkora a szar.

Szerintem Orbán már most hátradőlhet, mert a zsebében a 2026-os választás. Megnyerték neki telexék.


Természetesen az ellenzéki szavazó meg frusztrált, mint ez a bohóc, aki a szmájlin idegeskedik.

Szépen pofára esett.

2023. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
23, nem, én azért vagyok frusztrált, mert miközben a magyar kormány embercsempészek százait engedte rá Európára, ezzel kampányol most és nem én vagyok frusztrált, hanem Európa, aki sorra állitja vissza a határellenörzést a mi irányukba.
2023. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
11%

"magyar kormány embercsempészek százait engedte rá Európára, "


Jól tette.

Európa legalább egy kicsit felrázza magát. Orbán egy zseni és ezt ismét bebizonyította. Én már most biztos, hogy rá fogok szavazni.

2023. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

"Szeretném felhívni a figyelmed, hogy elhallgatni vagy hozzátenni egy hírhez:


Mindkettő hírhamisításnak minősül."


De közel sem az a kategória, mint pl. az Origo. Tényleg, az Origón még mindig világvége van, minden egyes nap?

2023. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Látod kedves kérdező, ez van, amikor a ballibernyák vágyvezérelt buborék szétpukkan... egyből akárhogy is, de Orbán Viktor a hibás!

Ezért nem fognak ezek soha választást nyerni, mert egy dolog igencsak zavarja őket, a amikor szembejön a valóság!

Ez lesz KaróGeri végzete is, mint ahogy ugyanígy járt Gyurcsány, Mesterházy, vagy éppen Jakab és MZP is...

Svédország! Jó reggelt....

Európa! Jó reggelt! N

2023. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

"közel sem az a kategória, mint pl. az Origo."


Hát nem, mert az Origo lehozza, max rárak, hogy nem 100 migráns, hanem 200.

Ellenben a telex egyszerűen elhallgatja, tehát nem is az, hogy a 100 migránsból csinál 50-et, hanem egyszerűen hallgat.

Eredménye?

A sok agymosott azt hiszi, hogy nincs migráció, csak a Fidesz találta ki.

2023. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 MolotovPunk ***** válasza:

27/ Van migráció, sőt mindig is volt, semmi újdonság nincs ezen. Azonban Svédország bevándorlókkal és a bűnözéssel együtt is egy gazdag ország és valószínűleg 10 év múlva is az lesz. Magyarországon viszont sokan nem tudnak megélni normálisan a fizetésükből, sokan élnek a létminimum alatt, emellett Magyarország is bevándorló ország már, mivel sok kínai meg koreai vendégmunkás is itt telepedik le az országban, köztük sokan se angolul, se magyarul nem beszélnek. Ez viszont pont azt mutatja, hogy Magyarországon továbbra is alacsonyak maradnak a bérek a vendégmunkásoknak köszönhetően.


[link]


[link]

2023. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!