Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Drága az üzemanyag...? Az...

Drága az üzemanyag...? Az alapján amennyien napközben, munkanapon, munkaidőben az utakon kocsikáznak, bőven lehetne még drágább is, láthatóan annyira gazdagok a magyarok, hogy dolgozniuk se kell, ráérnek munka helyett a várost járni...

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 16:35
1 2
 1/11 Ársapkás Alispán ***** válasza:
88%
Ja, tiszta Dubaj vármegye.
2023. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%

Tehát amiért hetente 1-2x beülök az egyébként a sokba kerülő benzin miatt itthon álló autónkba kismamaként aki már nem dolgozik és elmegyek a dolgomra, hogy ne kelljen órákat járkálni a buszokkal és te ma pont láttál akkor nem is olyan drága a benzin és gazdag is vagyok? :D

De ez csak egy példa, tudom hogy nem egy emberről beszélsz. Vannak akiknek igen, ez még megfizethető és nem gáz. Van akiknek muszáj menni az autóval, a városokban is nem egy vállalkozó császkál akiknek az általad nevezett munkaidőben nem egy helyben kell lennie.

Vannak a több műszakosok ahogy én voltam, akkor 13kor lehet hogy a délutános műszakba igyekeztem vagy 10-11-kor egy “köztes” műszakba ahonnan este 19-20kor mentem haza.

Az idősek miatt akik nap közben intézik a bevásárlást szerintem jobban felháborodnál ha 7-8 között menne a boltba amikor a legtöbben akkor mennek dolgozni. Így is sok idős van aki ettől függetlenül olyankor járkál.


Összességében van benne igazság, hogy vannak tehetősebbek akiknek ez még nem drága, de azért ne lássuk már bele hogy az autókban mindenki szórakozni megy és a tankja is tele van hozzá..

2023. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Az árakat nem az alapján állapítják meg hogy mennyien járnak az utakon.

A gázolaj jóval drágább lesz a benzin nem, a világpiaci árak alakulása alapján.

2023. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Figyu, heti 4 alkalommal mindenképp kell horgászni. Oda meg csak autóval lehet menni, amennyi cuccot viszek.
2023. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Na van aki tömegközlekedéssel megy mert nincs autója.
2023. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Egyáltalán nem látni Miskolcon, hogy felment a benya ára.

Igaza van a kérdezőnek, autó autó ér.

2023. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
A cigit is emelhetik majd még az égig is, úgyis meg fogják venni.
2023. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Tényként állítasz be kérdést - időről-időre, mint egy értelmi fogyatékos, - ezért felterjesztettem a moderátorok felé, hogy töröljék a sorrendben 35527. ugyanazzal a tartalommal bíró hisztérikus rohamodat. Pá!
2023. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az üzemanyag még mindig relatív olcsóbb, mint a 2010 előtt bármikor.
2023. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
E tényleg UFÓ, hogy honnan, hohgyan használják még ma is a zemberek... Lehet, hogy csak a NER-esek ótókáznak.
2023. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!