Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megafonosok vajon pénzért...

A megafonosok vajon pénzért vagy meggyőződésből csinálják amit csinálnak ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Múltkor láttam egy csoportképet a megafonosokról. Többségük egyébként ránézésre normális arcnak tűnik, leszámítva 1-2 zombi fejet (pl. Deák Danika), szóval nehéz elképzelni, hogy azt a sok hülyeséget valaki meggyőződésből nyomassa. Persze jó pénzért bármit. Lehet, ha annyi pénzt kapnál egy lejárató videóért, mint Trombi, akkor te is megafonos lennél.
2023. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Pénzért, ebből élnek.
2023. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Figyu! Olyanról már hallottál, hogy valakinek van egy markáns világnézete, amelyet különböző médiumokban ki is fejt és pénzt kap érte? Vagy nálad a kettő kizárja egymást? Ennyi erővel azt a kérdést is fel lehetne tenni, hogy a 444, a Telex, vagy Gulyás (Iskolázatlan) Márton mi másért támogatna ilyen kitartóan egy rommá vert, szánalmas politikai garnitúrát (az ellenzéket), ha nem csak a pénzért (pláne a külföldről érkezőért)? Engem ez a kérdés mégsem izgat. Én elhiszem, hogy őszinte meggyőződésből is ezeket a balfékeket támogatnák... :)
2023. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

#1 Ez csak neked hülyeség, aki figyel rájuk és a sok-sok más véleményformálóra, a jobboldali politikusokra és médiára az érti mit miért mondanak és nem tartják hülyeségnek.

Mivel te eleve nem akarod őket megérteni, eleve nem is akarod komolyan venni amit mondanak így neked hülyeség.

Te azokra figyelsz akik ugyanezt csinálják csak éppen a kormányellenes oldalon. Néha azért nem ártana ha a valóságot is észrevennéd, akkor rájönnél hogy téged vernek át és nem minket.

2023. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezek csak hazudni tudnak, arra tanítják őket a megafonnál. És milyen meggyőződésük van ezeknek? Hogy a húsosfazékhoz nyomulni kell? És cserébe bármit lehet hazudni?

A gátlástalanság és mások sárba tiprása - ez az ő hitvallásuk.

Amit Talleyrandról mondtak, rájuk is igaz: "Ha tehetné, a lelkét is eladná, és jól is tenné, mert trágya helyett aranyat kapna."

2023. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
A #3-nak már megint igaza van.
2023. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván is-is.
2023. okt. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Pénzért csinálják de az se kizárt hogy, euroba fizetnek nekik ha már forintot tönkre vágták.Meg ezeket nem nehéz el tartani van 3-4 ismert megfonos és aht fizetik.0 új arcu embert vonak be csak ilyen háttér dekorácionak raknak be max.
2023. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Melegek pénzért eljátszák egy meleg ellenes pártnak, hogy mem melegek.

Amúgy egyutt jarnak meleg partira.

Biztos forrasbol tudom.

2023. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Látva a Partizános Németh 1/3 beszélő Balázs interjúját én meg vagyok róla győződve, hogy ők elhiszik. Eddig az interjúig én is azt mondtam, hogy nem létezik, hogy valaki ennyire baromarc legyen, hogy ezt a tonnányi bullshitet meggyőződésből tolja. Az interjú után beláttam, hogy tévedtem.
2023. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!