Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány idején olyan...

Ha Gyurcsány idején olyan rossz volt, akkor miért voltak akkor tele az egyetemi szórakozóhelyek, most meg miért üresek pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés

Már külföldön élek, de amikor visszajövök, nosztalgiából elmegyek volt egyetemi klubokba és azt látom, hogy vagy tök üres a hely, vagy már nem is létezik, vagy létezik csak éppen már egy darab egyetemista nem jár oda max néhány külföldi férfi.

Amikor én voltam egyetemista Gyurcsány idején, akkor egy diáknak is volt arra pénze hogy egyrészt albérletben lakjon, legyen legalább egy saját 20 nm-es külön nyíló szobája, és eljárhasson bulizni, legyen pénze alapvetően. Én full átlagos vidéki családból származom és még nekünk is volt annak idején erre pénz, nem voltak anyagi problémák a továbbtanulásomkor.

Amit meg manapság látok, hogy ölnek a kolihelyekért, akiknek nem jut azok 4-5en költöznek egy kőbányai kis putri lyukba, és a legeslegolcsóbb alig emészthető száraz fűszeres tésztát eszik a diákok. Nyilván azért mert ennyivel tudják őket támogatni a szüleik ebben a fantasztikus gazdaságban ami most van. Bulizni meg már lassan sci-fi kategória, magyar embert már lassan nem látsz szórakozóhelyeken.


Ha Feri olyan szar miniszterelnök volt, akkor ez az ellentmondás miért van?


2023. okt. 11. 11:16
1 2 3
 1/24 Fsms ***** válasza:
88%
Fidesz propaganda tolja, h a nyájat egyben tartsák.
2023. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyan jó volt, miért bukott bele és lapít azóta is Ferencetek?
2023. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Azariah koncertre sipp-supp elkelt 40 ezer jegy...
2023. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Ha olyan jó volt, miért bukott bele és lapít azóta is Ferencetek?"

Ez jó kérdés. Akkoriban a magyarok igényei a politikusokkal szemben elképesztően magasak voltak a mostanihoz képest valamiért. Erre a válasz a magyarok igényeinek szélsőséges leadásában keresendő.

2023. okt. 11. 11:29
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

2, mert Kubatov fociultrái Toroczkaiékkal felgyújtották az ország fővárosát, kormánypárti politikusak verettek meg, miközben Orbán habzó szájjal követelte reggel, délben és este is a kormány lemondását?!


Közben, meg messze jobb állapotban volt akkor az ország, mint ma.

2023. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Úgy látszik a Dk-sokat 1000 évig meg lehet etetni bármivel:)) Ha egy bukott pártelnök minden választáson maga elé tol valakit, azon azért érdemes elgondolkodni.

5-öske rosszul emlékszel, kit vertek meg Szilvásy azonosítószám nélküli import rendőrei.

De ezért buktok 4 évente, ti tutdjátok...

2023. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

"Akkoriban a magyarok igényei a politikusokkal szemben elképesztően magasak voltak a mostanihoz képest valamiért"


Feri ma is feri, de hol az asszony szoknyája, hol valami marionettbábú mögé bújik...

2023. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

6, sajnos én egy személy vagyok és egy személyben se pártom nincs, se politikusaim, se politikus nem vagyok, én igy egyszemélyben nemtudunk megbukni, akárhányan is vagyok én, én személy szerint megbuktathatlan vagyok.

de az a rossz hirem, hogy mindenkinek ugyanabba az országba kell élnie, amit az az ember vezet, már 13 éve, aki ezen bukott POLITIKUST követte és, hát, az a helyzet, hogy messze rosszabb ma az ország állapota, mint ami ezen bukott politikus idejében bámrikor is volt, pedig ő sem volt hibátlan.

2023. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

8 Ezen politikus mégsem olyan tökös, hogy kiálljon és megméresse magát. A többségnek ezek szerint mégiscsak jó így.

Amúgy nem kell ebben az országban élni. Klasszikust idézve: el lehet innen menni.


Az ország állapota rosszabb? Újabb Dk-s csacskaság...szót sem érdemel.

2023. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát sokkal rosszabb az ország állapota mint Gyurcsány idején volt, ez tény. Ezt kívülálló szemmel látom. Mondom, én már elmentem innen a jobb élet miatt.
2023. okt. 11. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!