Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem választható juttatás...

Miért nem választható juttatási csomagot adnak a nyugdíjasoknak?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek ugyanaz az előnyös. Hiába utazhatna ingyen az, aki nem tud vagy minden rokona helyben él. Kap valamit, aminek neve van, de haszna nincs.
2023. okt. 12. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Máshol sem választhatsz. 13 éve nyugger vagyok és meg egyszer sem vettem igénybe egyetlen tömegközlekedési eszközt sem. Nekem ez nullát ér, épp úgy mint a rezsicsökkentett gáz, abból is évi 10 köböt használok. Közben meg a vízdíjam havi bontásban majd 30 ezer.
2023. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A választható juttatási csomag önállóságot feltételez a nyugdíjasok részéről: tisztában vannak vele, mit használnak, mire van szükségük, mivel járnak a legjobban. Ha ez jelenleg nincs meg valakiben, akkor meg kell neki tanítani.

Ez ellentétes azzal az iránnyal, amibe a kormány jelen esetben terelni szeretné a nyugdíjasokat és minden ellátottat. Az ő céljuk az, hogy ez a réteg kiszolgáltatott legyen, a támogatásokon keresztül dróton lehessen rángatni őket, félelemben tartva őket az éppen aktuális ellenségkép segítségével. Aztán majd négyévente fogják tudni, hová kell húzni az ikszet, közben pedig istenítik a Magasságos Vezénylő Tábornok urat és ha tehetnék, már életében megkoronáznák és szentté avatnák egyszerre.

2023. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!