Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán fél Putyintól?

Orbán fél Putyintól?

Figyelt kérdés
Én tutira félnék tőle, bár én csak egy egyszerű magyar állampolgár vagyok, de tudván, hogy miként szokta elintézni gyakran a szövetségeseit is, szerintem nem lehet túl megnyugtató a társaságában lenni..

2023. okt. 25. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Szemtől szemben megmondta Orbán Putyinnak, hogy fejezze be a háborút minél hamarabb. Ez szerintem bátor dolog volt tőle.
2023. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 PMC Wagner ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon kevés ember van aki nem tart tőle, talán csak az amerikai és a kínai elnök.
2023. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem gondolom, hogy rettegne, de valamilyen szinten szerintem fél igen. Erre nagyon jó bizonyíték volt a legutóbbi, róluk készült videó. Nagyon kínos volt.
2023. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

#2: Biden csak azért nem tart Putyintól, mert azt sem tudja, kicsoda. :D

[link]

2023. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Konkretban szerintem nem fél.

De ov tudja, hogy az eu ban ami várna rá.

Idővel Eu ügyészség, vagyonelkobzás, és letöltendő börtön.

Ő ezeketől fél.

Hogy bukja az összelopott vagyont...bukja 60 pusztát.

Az életét nem félti, mert az nincsen veszélyben mivel mindent úgy tesz ahogy putyin mondja neki.


Viszont Magyarként.

Milyen dolog az hogy egy ilyen kapzsi hazaáruló, a honfitarsait kihasznaló és meglopó ember a miniszterelnököd?

2023. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Putin Vladimirtól csak a rossz emberek félnek.
2023. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
1-es: Ezt valószínűleg csak a látszat kedvéért mondta. Ez a Nyugatnak eljátszott színjáték, úgy nyal be putlernek, hogy azért néhány formaságot betart, hadd higgye a Nyugat, hogy mellettük áll. Kettős játékot űz.
2023. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

#7: "hadd higgye a Nyugat, hogy mellettük áll"

Szerintem ezt pontosan látják, hogy nincs így, mindegy már, hogy mit csinál. Ezt még a fideszesek is látják, csak őket meg nem zavarja.

2023. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Putyint veri át Orbán, nem a Nyugatot.


Putyin a találkozó után megdicsérte Orbán Viktort és örült, hogy tárgyalhatott vele. Valójában Orbán az EU trójai falova amivel Putyinról tudnak meg hasznos információkat.

2023. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
9-es: Inkább fordítva. Putler egy vén, rafinált, gátlástalan KGB-s, túljár sajnos mindenki eszén. Trump már pl. azon gondolkodik, hogy ha megint ő lenne az elnök (Isten NE adja), kiléptetné az USA-t a NATO-ból. Ha ezt megtenné, ott maradnánk védtelenül, az oroszok lenyelnék Európát. Trumpot állítólag zsarolja putler, nekem nagyon gyanús, hogy ő is neki dolgozik.
2023. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!