Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt meg mernétek csinálni...

Ezt meg mernétek csinálni Varjú helyében?

2023. okt. 29. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Jaj, de régen láttam már ezt. Köszi, hogy felraktad, mert ezen a baromarcún mindig jókat röhögök (bár, gondolom, nem ez volt a célod). Ez amúgy (a kamu közgazdász és MSZP-ből kirúgott) Bangóné ku*va erős képes akciójának része, vagy attól független? Na, mindegy, azóta döntött a Fővárosi Törvényszék:

[link]

Csak így tovább! :D

2023. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Értem én, hogy fáj (és ilyenkor mindig jön a lepontozás), de ez lett a vége Varju ámokfutásának:


"Bűnösnek mondta ki és 900 ezer forint pénzbírságra ítélte a Fővárosi Törvényszék Varju László baloldali országgyűlési képviselőt, a Demokratikus Koalíció alelnökét. A Gyurcsány-párt egyik vezetőjét a baloldal 2018. decemberi MTVA-székházba való benyomulása során okozott botrány, valamint a választás során választási ellenfelének befolyásolása miatt ítélték el. Varjunak a 474 ezer forintos perköltséget is meg kell fizetnie."


Sorry! :DDD

2023. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mocskos fidesz!
2023. okt. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Valahogy azokra a libbant klímaaktivistákra emlékeztet, akik csúcsforgalomban keresztbe fekszenek az úton és akadályozzák a forgalmat, csak itt éppen senki sem használná az utat... Szánalmas, inkább ezt ne reklámozzátok, mert mínusz pontokat kaptok a DK+ alkalmazásban!
2023. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Tartalmas és intelligens válasz (valamint jó sok köze van a kérdéshez is). Egy valamit viszont el kell ismernem: még így sem te vagy a leghülyébb az ellenzéki kommentelők közül... :D
2023. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!