Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz erről a videóról?...

Mit gondolsz erről a videóról? Támogatnád, hogy itthon is iskolákba járkáljanak Drag Queen-ek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 2. 16:33
A kérdező szavazást indított:
A gyűlölködés csökkentése érdekében támogatnám
Nem támogatnám, semmi keresnivalójuk iskolákban
32 szavazat
1 2 3
 1/21 Ársapkás Alispán ***** válasza:
73%
A felcsúti iskolába
2023. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Még mielőtt valaki beszól:

Nem gyűlölködésből tettem fel a kérdést, szimplán érdekel mások véleménye a témával kapcsolatban.


Személyes véleményem: Sok hasznot látnék ilyenből itthon, de ugyanúgy látnék rengeteg kárt is, szóval őszintén megmondva fogalmam sincs támogatnám-e.

2023. nov. 2. 16:34
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Lassan illene megszokni, mert ahogyan a buszsofőrnek, úgy a tanári állásokra is már csak filippínó ladyboyok fognak jelentkezni.
2023. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hypno ***** válasza:
69%

Ezt most egy három éves video alapján kérdezed?

nagyon izgulsz a témára?

2023. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Rossz a kulcsszó, a drag queenek nem transzok.
2023. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha fideszesek mehetnek iskolákba, sőt óvodákba, akkor már szinte semmi bajuk nem eshet a gyerkőcöknek, ha melegeket is láthatnak ugyanott.
2023. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Mivel rajtuk kivül más nem nagyon jár be az iskolába (tanár nincs és a születés számok alapján gyerek se nagyon), ezért legalább nem üresen tátonganának az iskolák és lenne bennük valami. Én támogatom, ha már egyszer megépitették őket.
2023. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
A drag queen (kisbetűvel írandó és) előadási céllal extrém külsejű, nőnek öltözött férfit jelent.
2023. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hypno úgy csinálsz, mintha egy évtizedes videót linkeltem volna be. :)

Szándékosan kifejtettem miért tettem fel a kérdést, na de azért tipikus magyar mentalitással passzív-agresszív stílusban köss bele nyugodtan, kicsit sem gyerekes.


5-ös és 8-as!


Bocsánat, nem igazán vagyok annyira otthon a témában. :)

2023. nov. 2. 17:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Mivel ciszek, szerintem közük sincs az LMBTQ-hoz, nem értem, miért ők mennének "érzékenyíteni". Ha meg előadnak valamit, attól függ, hogy mi lenne a műsor, de alapesetben nem gyerekprogram jut róluk eszembe.
2023. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!