Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi a különbség a Mi...

Pontosan mi a különbség a Mi Hazánk és a Jobbik között ?

Figyelt kérdés
Ezt nem egy provokatív álkérdésnek szántam, valóban nem tudom

2023. nov. 3. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A jobbik-balik a MH a valódi jobbik.
2023. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 - remek, most mar ertem :)
2023. nov. 3. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
A jobbiknak már nincs Dórikája.
2023. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
A Jobbik a DK vidéki szervezete. Míg a Mi Hazánk nem akart koalícióba lépni a DK-val (emiatt a liberálisok szerint a fidesz fiókpártja, ugyanis a liberális mitológiában mindenki aki nem nyal be tövig a DK-nak az orbánista)
2023. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
A mihasznák mozgalomban gyűltek össze a jobbikból kiszorított 2006-os terroristák.
2023. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Mindkettő fiókpárt balra és jobbra de középen ül a gazda az íróasztalnál, nála a csekkfüzet. :))
2023. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nevetséges mindkettő!!!
2023. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagy koszonet a hozzaszolasokert, sajnos meg ezek utan sem ertem hogy mi a kulonbseg, de semmi gond.

Lepjunk tovabb.

2023. nov. 3. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
A mi hazánk a jobbikból vált ki 2018-ban, igaz, akkor még nem voltak párt. Azért tették, mert nem tetszett nekik az, hogy a jobbik csatlakozott az ellenzéki összefogáshoz. Röviden ennyi.
2023. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

#9

Akkor még nem volt ellenzéki összefogás.


Vona talán túl magabiztos volt, elhitte és elhitette, hogy győzhetnek 2018-ban, erre jött egy Fidesz-kétharmad. (Hogy milyen eszközökkel, abba most ne menjünk bele.) Vona ígéretéhez híven lelépett, és az utódlásért vívott harcban a néppárti vonalat képviselő Sneider kerekedett felül Toroczkaiékon. Sneider erélytelen vezetőnek bizonyult, de Toroczkaiék nem akarták megvárni a következő megméretést, kiléptek.


Véleményem szerint a Fidesz is benne lehetett a pártütésben, mert egy erős Jobbik és Vona nagyon csípte a szemüket. Most már nincs érdemi kihívója a Fidesznek, ráadásul az ellenzék legpotensebb pártja a szalonképtelen Gyurcsány (bizonyíthatóan fideszes segítséggel).

2023. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!