Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti kunzultáció árát nem...

Nemzeti kunzultáció árát nem lenne értelmesebb dolog szétosztani a szegényeknközt? Egyáltalán mi értelme van?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehetne, de akkor nem.jutna Rogán hivatalának és a haverok nyomdájának ingyenpénz. Tudod, a prioritások...
2023. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Össze kell tartani a nyájat és bizonyos időközönként meg kell erősíteni az ellenségképet, el ne felejtsék.
2023. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok kormánypárti a nemzeti inzultációt baromságnak tartom. De az ilyen prolimentalitástól kivagyok.


2.3 milliárd Forintba került ez a baromság. Magyarországon kb. 2 millió szegény ember van. Elosztva ezt a szegények között, mindenkinek jutott volna 1150Ft. Gratulálok ez aztán nagy segítség.


Ősrégi és örökérvényű mondás, hogy ne halat adj a szegény embernek hanem tanítsd meg halászni.


Így kéne gondolkodni, nem úgy, hogy pénzt osztunk nyakra főre. Az semmit nem ér.

2023. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán mi értelme van?"

Kb annyi, mint a szegényeknek pénzt osztani :D

Ezért tart itt ez az ország...

2023. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Konzultaljunk itt inkabb annak kevesebb ertelme van. Nemtom ez most jo vagy rossz mondjuk...
2023. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne értelmesebb, a hármas válaszoló helyettem is leírta, hogy miért hányinger büdös proli érvelés ez. Az értelme pedig az, hogy a Fidesz így csekkolja időről időre, hogy kb. mennyi elkötelezett szavazója lehet még.
2023. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értelme a propagandán kívül semmi, a manira pedig a zemberek rámondták a szavazatukkal az igent, tehát nincs másra szükség, ennek a manikának cskis itt a helye.
2023. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
#3: Akkor ebből a pénzből lehetett volna például valamilyen képzési programot indítani a legelmaradottabb régiókban. Akkor teljesül a feltétel, hogy megtanítod boldogulni és olcsóbb, mint szétosztani.
2023. nov. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Ez a dalszöveg részlet írja le legjobban mire adhatnák oda:


"Polgármester úr, csak azt kérem,

Hogy egy kis segélyt adjon nékem.

Had tudjak a kocsmába elmenni.

Had tudjak egy fröccsöt inni, a bánatomat elfeledni

Szeretnék egy kicsit, boldog lenni."

2023. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy, ennyiből vagy kevesebből lehetne rendes szavazást tartani normális kérdésekkel és belemagyarázás nélkül, a fontosabb dolgokról előre. Például:


Akarja-e, hogy fenntartsuk a rezsicsökkentést?

igen

nem

nem tudom eldönteni


...(többi hasonló kérdés)...


Akarja-e, hogy lehessen ipari létesítményeket, gyárakat telepíteni lakóövezetek 12 kilométeres körzetén belülre?

igen

nem

nem tudom eldönteni


Akarja-e, hogy az állam elsődlegesen az egészségügyre és a közoktatásra költsön és csak ezek rendbetétele után cégek megvásárlására és egyéb támogatásokra?

igen

nem

nem tudom eldönteni


...(további hasonló kérdések)


A vissszaküldött kérdőíveket rendesen ellenőrzött körülmények között kellene feldolgozni, közzétenni és az eredmények szerint járni el a döntések meghozatalakor.



Hasonló, egyértelmű kérdések lehettek volna az eddigi, sokakat érintő ügyekben is, mielőtt döntenek helyettünk, például a korábbi, a járványkezeléssel kapcsolatos dolgokról, (köz)beszerzésekről, szabályokról, a katás szigorításáról és egyéb fontos(kodó) ügyekben.


Tudom, ehhez egy normális, alternatív univerzumban kellene élnünk. Meg különben is, máshol se kérdezik meg az embereket normálisan stb. stb. stb. Akkor ebben mutathatnánk példát. De a mi országunk is csak a manipulációban, az álszenteskedésben, a képmutatásban tud példát mutatni.

2023. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!