Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar kormány békepárti...

Ha a magyar kormány békepárti akkor a köztévén miért megy orrba-szájba a honvédség toborzó promóvideója?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fAH8PnkcbjE


M1-en M4-en mindenhol ez megy folyamatosan a napi műsorsugárzás alatt.

Ha a kormány elítéli a háborút és nem akarja háborúba küldeni a fiainkat, ahogy az ellenzék (sic!) akkor miért kell ilyen toborzóvideókat levetíteni?



2023. nov. 8. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Ebben az országban nincs katonaság, mindinkább orbánista egyenruhások vannak.. Katonaság van Amerikában, Angliában az SAS, Orosz Specnaz, Francia idegenlégió stb.. na ezek katonák, nem orbánista egyenruhások
2023. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
"Ha békét akarsz, készülj a háborúra."
2023. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

11@ És ezt mivel tudod igazolni? Átlag anti magyar f@szparaszt.


Az külön vicces, hogy nem hadseregeket hanem különleges egységeket soroltál fel.


Ilyen tudással én kussba ülnék

2023. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Te meg orbánista f@szparaszt.
2023. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 11!


Netalán tábornok vagy, hogy így ismered a Magyar Honvédséget, vagy csak egy kívülálló aki beveszi eszt a sok maszlagot, anélkül hogy tényleg megbizonyosodtál volna azokról a dolgokról amikről az előbb írtál.

Nyilván az SAS és spetsnazzal ( hisz ezek a világ legszívonalasabb ELIT alakaulatai) nem hozható egy szintre, de én nem gondolnám azt, hogy az MH olyan gyenge és alkalmatlan lenne.

Jah, és mielőtt engem is le "orbánimádóznál" felhívom a figyelmed, hogy logikusan és észerűen megvizsgálni a dolgokat nem feltétlenül azt jelenti hogy egy FIDESZ-es fa**alap valaki.

2023. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Személyes tapasztalatom nincs, hiszen sosem lennék katona, semmilyen körülmények között.

Viszont személyesen volt már alkalmam beszélni egy volt légióssal, aki szerint csak az megy a magyar katonasághoz, akit nem vettek fel máshova. Ha azt nézzük, hogy máshol többet fizetnek, lehet benne valami

2023. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kell komolyan venni az ilyen #11-eseket.

Ha holnap Orbán Viktor lemondana és átadná a helyét mondjuk Dobrev Klárának, akkor érdekes módon az ilyenek nem nyafognának, hogy "minden katona dk-s f*szkalap!". Akkor azonnal paradigmát váltanának és onnan kezdve minden katona "becsületes hős hazafi" lesz egyből.


Szóval azokat az embereket akik az egész világegyetemet kizárólag csak az orbánozás tengelyére fűzik fel nyugodtan ignorálni lehet.

2023. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-es

Nem váltanék paradigmát. Ugyanis orbán cigány, viszont dobrev zsidó. Egyikhez sem állhatok magyarként.

2023. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18# baloldali azt se tudja mit akar.


Olyanok vagytok: kimentek tüntetni megkérdezik tőletek


Mit akartok: változást

Mikor akarjátok: most

Ki legyen orbán helyett: nem tudjuk.

2023. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én viszont tudom, Önmagam lennék a vezető😁
2023. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!