Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Váltsuk le a tolvaj kormányt...

Váltsuk le a tolvaj kormányt egy mégnagyobb tolvaj kormányra?

Figyelt kérdés

nov. 13. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha a DK lop, az jobban tetszik, a megszorításait is imádtam amikor ők voltak hatalmon.
Ne, hiszen igaz hogy tönkretesznek mindent, de így mégiscsak előre megyünk, nem hátra.
Magát a rendszert kellene megváltoztatni, de megvárom még más teszi, mert nekem itt a fotelban kényelmesebb.
Nem érdekel, hogy ki lopja el az adóforintjaimat, szívesen adom, hiszen a celebket is olyan jó nézni, ahogy jól élnek a semmi munkából.
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Gyurcsány nem szent és a legjobb lenne, ha eltakarodna a politikából, de mitől lenne nagyobb tolvaj, mint viktorék? Kik vásárolták fel a vidéki kastélyokat? Kinek a lánya vásárolta fel fél tokajt? Ki épített magának stadiont a hátsó kertjébe, meg épít jelenleg is palotát? Kinek a gyerekkori cimbije lett pár év alatt milliárdos állami megrendelésekből?
nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Most nincsen megszorítás fidióta?
nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Szoktál Gyurcsánnyal álmodni?
nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Századannyit se loptak Gyurcsányék, mint a mostani a garnitúra.
nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem, ha maradt volna a gyurcsányi korrupció 2010 után is, ma nem a teljes összedőlés szélén lenne az ország.

Egy Nokiás doboz, pár közbeszerzés és egy telekbizniszt össze nem lehet hasonlitani azzal, ami ma megy. Orbán egy egész országot lopott el magának.

nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én leszarom, hogy kire váltjuk le, csak gyakran cserélődjön. Az nem demokrácia, ahol valaki már 13 éve tejhatalommal uralkodik és bárki másnak 0 beleszólása van bármibe. Két ciklus max, aztán viszlát, jöjjön a következő. Cserélődjön, jöjjenek mindig friss emberek, mert minél tovább van valaki hatalmon annál jobban megbolondul tőle.
nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
"ha majd lesz más opció mint döglött nyúl vagy öreg róka"
nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Ennél nagyobb tolvaj kormány még nem volt, minimum tízszeres a szorzó. (Ki is próbálhatjuk, mint az autós kártyában: minden korábbi mutyira mondok egy összegében minimum tízszer akkora Fideszeset.)


Meg ez hamis dilamma, szerintem olyanra cseréljük le, amelyik hatásosan védekezik a korrupció ellen (mert nulla korrupció irreális).


De, ahogy #6-os mondta, a lényeg a váltógazdálkodás: ha lenne másik kormány, lecsuknának egy-két NER-es mutyizót, újabb kormányváltás után meg egy-két másikat, akkor azért fokozatosan tisztulna a közélet.

nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én régen azon az elven voltam, hogy jó ha stabil kormánya van az országnak. Aztán észrevettem, hogy Románia miniszterelnökének nem tudom a nevét, és kiderült hogy körülbelül minden évben másik van, mert évente kormányválság van. Mégis elműködik az ország. Szóval nem kell megijedni, ha évekig kormányválság van, legalább senki sem tudja magát beágyazni.
nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
#9 és, tegyük hozzá, eközben milyen jól utolért minket Románia: [link]
nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!