Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban most nagyon brutálisan...

Valóban most nagyon brutálisan beindult a kivándorlás Magyarországról? Nem áll fenn a veszély, hogy Nyugat megtelik vagy valami?

Figyelt kérdés

Most azt látom, hogy hirtelen mindenki meglódult, ismerősi körömben is hirtelen mindenki megy vagy menni tervez hamarosan. De már a mekiben is a mellettem ülő nő makog angolul valami külföldi faszinak és a kiköltözésről beszélnek.

Azt látom, hogy hirtelen mindenki menni akar. Én is menni akarok, de még 1 évig ide vagyok kötve. Addig nem lehet valami gebasz, hogy megtelik Nyugat a sok magyarral? Kilépünk az EU-ból vagy valami?

Kell aggódnom?


2023. nov. 15. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

"Nem áll fenn a veszély, hogy Nyugat megtelik vagy valami?"

Ott is munkaerőhiány van, tehát kellenek a külföldi dolgozók. Másrészről, ahol 500 millió ember elfér, pár tízezerrel több vagy kevesebb is elfér.

2023. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy év alatt nem lépünk ki az EU-ból. Tanuld meg addig azt a nyelvet, amire szükséged van a célország ban való elhelyezkedéshez.
2023. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
A Nyugat sem fog megtelni és kilépni sem fogunk, pláne nem 1 év alatt.
2023. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nyugaton ledarálják őket kutyakajának.
2023. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyaroktól fog megtelni kérdező.
2023. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyugat nem telik meg, mert onnan is mennek máshova. Nem véletlenül van pl. orvos és egészségügyi dolgozó hiány a nyugati országokban is ugyanúgy, mint nálunk is.

Én nem vettem észre, hogy bármi megindult volna. Sőt, az én ismerőseim az elmúlt 1-3 évben költöztek haza sokan.

2023. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, 13 éve hallgatom, hogy most már ez is megy még az is megy, de nem mennek.

A legtöbbnek csak nagy a szája. Aki tényleg menni akar az nem hangoztatja, hanem munkát keres kint és megy. Semmiféle kivándorlás nem indult be, a civid miatt sokan visszajöttek, mostanra megint lettek kint lehetőségek, hát sokan megint mennek.

Ezért léptünk be az EU-ba, hogy lehessen menni.

2023. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Ezer éve vándorolnak ki a magyarok, mit gondolsz miért van tele arabbal, kínaival és filippínóval minden?
2023. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

7, akkor mit mondasz arra, hogy fél millával lettünk kevesebben 10 év alatt, hogy 200.000 magyar döntött úgy, hogy a Brexit miatt összedőlő Anglia jobb hely nekik, mint hazajönni és, hogy minden honi szektor azzal küzd, hogy nem talál megfelelő munkaerőt és ezért kell behozni -véletlen- pont fél milla ázsiait?


13 éve hallgatod, de amit mondtak az valóra vállt.

2023. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd kiteszik a MEGTELT táblát. Majd 1 év múlva figyeld útközben, hogy ki van-e téve. Ha nincs, akkor mész tovább. Ha ki lesz téve, akkor vársz, amíg valaki el nem jön onnan és akkor a helyére mehetsz.

De most tényleg, mit lehet erre válaszolni?

2023. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!