Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-knak miért az ma a...

Az LMBTQ-knak miért az ma a legnagyobb fájdalma, hogy hova mehetnek be a transzaik wc-re?

Figyelt kérdés
Nincs infláció, oktatási helyzet, amiről beszélni kellene ehelyett?

2023. nov. 24. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel az LMBTQ tagok nem igazán foglalkoznak, legalábbis kevesebbet, mint ti. A poén, hogy több időt töltenétek kimondottan perverz módon egy meleg pár hálószobájában, mint ők maguk. Szájer-effektus?
2023. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan jött ez, hogy bárki szívesen töltene bárki hálószobájában bármennyi időt. Gondolom ez a burkolt b_zizása megint azoknak, akiknek az érveire nem tudsz érdemben reagálni.
2023. nov. 24. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
#2: Miféle érvek?
2023. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Az lghdtv legfőbb vágya az az, hogy hagyja a politika békén őket, éljenek úgy, ahogy akarnak és had hordjanak olyan bugyit, ami jól esik nekik.


Én ezt tudom támogatni, viszont azt nem értem, hogy egy nem lghdtv tagok, miért foglalkoztat ez a téma annyira, hogy naponta irjon ki kérdést ezzel kapcsolatban?

2023. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
#2 Semmiféle érveket nem látok, csak egy agyatlan kérdést, ami valótlanságra alapszik. Szokásos napi melegellenes fröcsögés, mert Magyarországon az embereknek annyira semmilyen életük nincs és olyan mély frusztrációjuk van a saját sikertelenségük miatt, hogy erre telik csak.
2023. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt a jobberek verik magukat a wc-k és a melegek kérdésén. Sokkal többet foglalkoztok vele, mint ők maguk.
2023. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Erről talán a fidesz-kdnp, mihasznánkot kérdezd, miért téma minden nap. Láthatólag nagyon szeretik őket, nem tudnak nélkülük meglenni.
2023. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Én legszívesebben elbújnék egy lmbtq pár hálószobai szekrényében, és várnám az éjszakát, amikor egymásnak esnek.

Leszek én az áldozat, hogy aztán a sok szörnyűséget amit ott láttam megoszthassam veletek, és a vadhajtások kommentszekciójával! Hadd tudja meg a világ milyen undorítóak ezek az emberek!

2023. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

A wc-vel a heterók foglalkoznak.


A tudatlan, heteró nők azt hiszik, hogy magát nőnek gondoló férfi őket fogja zaklatni, ami nonszensz, mert nem is szereti a nőket:D


A heteró férfiak meg félnek a melegektől, hogy "az ő farkát ne nézze senki a piszoárban".


Normális világban, egymástól elválasztott falú wc-nek kellene lennie, és nem kellene nemekre se bontani, de hát valamiért a heteró homofób, transzfóbok valami perverziónak gondolják a pisilést.

2023. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy vicces, hogy az oktatásra hivatkozol, amikor pont a jobboldali kormányokat érdekli legkevésbé az oktatás, mert ők úgy vannak vele, hogy a gazdagok úgy is magániskolába járnak, a többivel meg nem kell foglalkozni, meg amit nem költenek rá, az bent marad a közösben.
2023. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!