Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Becsengettek - LMBTQ transznem...

Becsengettek - LMBTQ transznemű aktivisták az iskolákban. Ilyen tényleg van és a kormány hagyja?

Figyelt kérdés
Youtube szponzorált hirdetések között szoktam látni. Ezt tényleg meg lehet csinálni? Még a mérsékeltebb liberálisok közül is sokan gondolják, hogy ez már túlzás, nincs ott semmi keresnivalójuk.

nov. 27. 09:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Magyarországon nem.


Az USA-ban meglehet.Viszont a nem elborultabb agyú tagállamokban, már elkezdték korlátozni ezeket a lényeket.

nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Melyik iskolában van ilyen és milyen gyerekeknek?
nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

"Youtube szponzorált hirdetések között szoktam látni"

Így már mindent értek. Esetünkben a Youtube a fürdőszoba, a hirdetés a szappan, a felhasználó pedig az agy amit tisztára kell mosni.

nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 hypno ***** válasza:
88%

Mégis milyen tartalmakat keresel te a Youtube-n hogy a motor ilyen hiredetéseket dob fel neked?


Mert velem nem szokott előfordulni.

A legperverzebb amit feldob az algoritmus, a Megafon és a propagandistái.

nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Helyesebben, amíg lehajol a szappanért, addig az állam hátulról... elintézi a legmagasabb áfával, az eszeveszett gázárral, a lepukkant egészségüggyel, a romba döntött oktatással...


...de ott a szappan, amire figyelt a polgár és örül is neki, hogy megvédik... Meg hát!

nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem való mindenkinek a net. Ezért jó, a politikának, bűnözőknek, mert elég ok ember gondolkodás nélkül elhiszi amit lát, hall. Szponzorált hirdetések meg kimondottan a hiszékeny emberek megvezetésére vannak.
nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

4, a google/youtube motor a keresési, oldal előzményeidet veszi figyelmbe és az érdeklődési köreidnek megfelelő tartalmú reklámokat kapsz.

Valszeg a kérdező sem véletlenül kapott ilyen reklámot, de, hát erre van a youtube prémium tagság.

Én semmilyen reklámot sem kapok.

nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 hypno ***** válasza:
77%

#7


Tudom, azért kérdeztem.

nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

"Még a mérsékeltebb liberálisok közül is sokan gondolják, hogy ez már túlzás"


Egész pontosan mi túlzás?

nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Alzától sem rendeltem soha semmit, mégis kapom a hirdetéseiket. A reklámok 80-90%-a irreleváns a számomra.

Gondolom, a kérdésre nem lesz válasz, de ez is egy válasz.

nov. 27. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!