Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a leggyorsabban fejlodo...

Melyik a leggyorsabban fejlodo kerulet szerinted?

Figyelt kérdés

dec. 2. 08:37
1 2
 11/14 hypno ***** válasza:
100%

#10


Gyakorlatilag az egész kerületet újjáépítik.

A Váci Korridorról már biztosan hallotál Az "A" kategóriás irodapiac harmada ott található. Mind a metróállomások. 500 m-es körzetében.

dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem közvetlenül érint, az az hogy tőlem 50 méterre egy 5000 négyzetméteres ugar helyére egy igen takaros kis parkot kanyarítottak, ugyanitt csomó új zebrát létesítettek, és jelentősen több növényt ültettek el az utcákon. Mondom, ez az én mikrokörnyezetem a 13 ker valamelyest puccos részén.
dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyebkent a 13. kerulet azert is jo mert nagy. A veglete is fejlodik, es az V. keruletteli szomszedos Szent Istvan Park meg ilyenek, brutal aru lakasok vannak ahogy tudom, kutyasetaltato, gyogyszertarak sokan es kozel a tarsashazakhoz.


Hasonlithato a 3. kerulethez, ami valoban kiraly a duna menti reszen a Romai parton azt hiszem meg az elott de egy kicsit feljebb. Azok luxus helyek, de utana panelbol omlik a panel.

dec. 2. 17:49
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Még annyit, hogy nagyjából kilenc év alatt megháromszorozódott a lakásom ára.
dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!