Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit teszel Te ellenzékikén...

Mennyit teszel Te ellenzékiként a rendszerváltásért a demokrácia visszatértéért? Ott vagy rendszeresen ellenzéki tüntetéseken? Mersz kiállni az Orbán rezsim korrupciója ellen egy ismeretlen vagy fideszes társaságban?

Figyelt kérdés

Kimész aláírást gyűjteni szórólapozni nekik? Részt veszel akciókban tiltakozásban? Adományokkal támogatod ellenzéki vagy független sajtónyilvánosságot pártot mozgalmat persze lehetőségeidhez mérten?


Vagy csak passzívan félrefordítod a fejed és tétlen várod a kormányváltást?

Esetleg félsz hogy elvesztheted a munkádat a megélhetésed a vállalkozásodat a megrendeléseidet azért ha kiderülne hogy ellenzéki vagy?



2023. dec. 3. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
93%

Én rólam is a családom, barátaim tudják hogy ellenzéki vagyok. Nem úgy neveltek, nem abban a szellemben nőttem fel hogy a fidesz, mihazánk féle "búvalb.szottbúsmagyar, mindenkihibásminem" szellemiséggel szimpatizáljak. A jövedelmem nem az államtól függ, egy nemzetközi humanitárius szervezet SSC-jében dolgozom. Emellett melegként röhejes is lenne fideszt, mihazánkat támogatni. Liberális értékrendem van, legalább is a mostani rendszerhez képest.


Az udvari ellenzék (MSZP,DK,LMP, Párbeszéd, Jobbik, Migatyánk, Momentum) számomra is a rendszer részei, hiteltelenek nekem, ők tartják életben a NER-t, az asszisztálásukkal, és hogy a parlamenti semmit sem érő felszólalásaikkal úgy tesznek mintha itt demokrácia lenne.


Szükség lenne egy rendszerváltásra, mert ez a fajta "nemzethykheresztény" vagyis keresztényfasiszta ideológia ez semmi jó fele nem vezet, az EU-ban pedig bent kéne maradni, mert nincs elfogadható alternatíva. Aki az EU miatt ajvékol az menjen Anyácska Oroszországba élni.

2023. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!