Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitöltöttem a konzultációt és...

Kitöltöttem a konzultációt és beikszeltem hogy helyeslem Ukrajna támogatását, neked is ez a véleményed?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, természetesen.
Nem.
Tartózkodom.
40 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

Folyamatosan kapják tőlünk a humanitárius támogatást. Akik itt akartak maradni, szállást, munkát kapnak. A gyerekek oviba, iskolába járnak.


Fegyvert NEM!

Legyen végre vége.

2023. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
#1: Mindegy, milyen áron? A menekültek befogadása egyébként nem segítség, azoknak az embereknek persze igen, de Ukrajnának nem.
2023. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Dzsonszi ***** válasza:
33%

"Mindegy, milyen áron?"


Ezt inkább nekünk kéne kérdezni tőletek. Hány százezer ukrán hulla mennyiség felett fogjátok azt mondani, hogy lehet tényleg jobban jártak volna az elején egy megegyezéssel, akár ukrán területvesztéssel is (ami területek ugyanúgy tartozhatnának bármelyik országhoz is kulturálisan, nyelvileg, származásilag).

Vagy nem számít és dögöljön meg az összes ukrán?

2023. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Csak Hitler sem elégedett meg Lengyelországgal utána jött a többi.
2023. dec. 5. 17:45
 5/33 Dzsonszi ***** válasza:
17%

#4

Igen és Hitlernek meg Lengyelországnak mi köze a mostani konfliktushoz?

2023. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
#3 Ezt majd az ukránok eldöntik helyetted. Bármikor mondhatják, hogy nem kell több fegyver, megadjuk magunkat.
2023. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy, hogy mi a véleményem, vagy akárki véleménye, úgyis olyan eredmény lesz, ami Orbán Viktor véleménye.
2023. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Dzsonszi ***** válasza:
38%

"Ezt majd az ukránok eldöntik helyetted. Bármikor mondhatják, hogy nem kell több fegyver, megadjuk magunkat."


Mert szerinted a lövészárokban harcolókat kérdezte bárki is hogy akarnak-e harcolni vagy sem? Nekem a heti többtucat videó, ahogy berángatják a furgonokba az embereket, hogy folyamatosan szigorítják a sorozási szabályokat, hogy Kárpátalján szigorítják az emberek ellenőrzését, hogy kiszűrjék a behívásra nem reagálókat, hogy lecsökkentették 16 évre a korhatárt, ami felett nem lehet elhagyni az országot. Ezek engem nem arra következtetnek, hogy annyira nagyon szeretnének harcolni. Addig háborúzik Ukrajna amíg Zelenszkij meg a nyugat úgy akarja, egyébként lőtéri kutyát nem érdekel az ottani emberek véleménye.

2023. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De ez mind nem lenne ha Putyin kezdi el az egészet vagy legalább abbhagyná.
2023. dec. 5. 17:55
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges kitölteni, úgyse fogja senki sem figyelembe venni. Ez kormánypropaganda, aminek csak az lehet a végeredménye amít fidesz akar kommunikálni.

Többre mész ha az ellenzéknél leadod, mert akkor legalább kiderül ha nem értesz egyet a fidesszel.

2023. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!