Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Mit szóltok hogy...

Balosok! Mit szóltok hogy újabb CIA ügynököt fogott el a magyar titkosszolgálat?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
:D
2023. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
"Felpaprikázott jobberek dúlnak-fúlnak önnön agyszüleményeiken"
2023. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Te mit szólsz ehhez:

[link]

[link]

2023. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintetek is létezik valamiféle Megafosos szógenerátor ami a "baloldal" és "cia" szavakkal képes bármilyen random kérdést legenerálni?
2023. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
5: Bár nem én írtam ki a kérdést, de Ukrajna a legsötétebb diktatúrákhoz csatlakozott azzal, hogy nem enged ki egy ellenzéki politikust külföldre tárgyalni.
2023. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A magyar TSZ egy CIA-t? Vicc!
2023. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%

"A magyar TSZ egy CIA-t? Vicc!"


Jó, hát Magyarország egy alig 10 milliós országként egyszerre képes ellenállni Brüsszelnek, a világot uraló Sorosnak, a világot felőrlő migrációnak, de még a kormányokat, rendszereket megdöntő gonosz USÁ-nak is.


Ezek után egy CIA ügynök elfogása már igazán nem nagy ügy... :D

2023. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen világot élünk, a CIA kémeket elfogjuk, az orosz kémeknek meg bankot nyittatunk és diplomáciai mentességet adunk :D
2023. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Elméletileg a CIA (lehet rosszul tudom, nem olvastam utána) alakulásának célja a volt náci háborús bűnösök felkutatása, akik nyúlcipőt húztak, és pl. Argentínába menekültek.


A FBI alakulásának főcélja kezdetben az volt, hogy az országot megóvják a kummunistáktól, tehát olyan jogköröket kaptak, akik még az elnököt is lehallgathatták.


Hogy e két szerv feladata az évtizedek alatt más irányba sódródott az biztos.


De az is biztos hogy a CIA nem titkosügynök, nem feladata államtitkok ellopása. (Legalábbis, nem ez volt a szakterületük)

2023. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!