Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Balaton turizmusának megfeleződése után most fél év alatt Budapesten is a szórakozóhelyek több mint negyede bezárt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A Balaton forgalma 40-50%-kal visszaesett tavaly nyáron, amit még ki lehetett magyarázni azzal, hogy sokan már elvből nem mennek a Balatonra nyaralni mert Fideszes hely lett. Nekem több kollégám is egymástól függetlenül mondta, hogy már csak azért sem megy a Balatonra mert ő nem tömi az oligarchák zsebét, inkább akkor fele annyiért elmentek valamelyik tengerpartra nyaralni, már akinek volt erre szánt pénze.

De most.. amit látok Budapesten az sose látott leépülés! Nem csak hogy már hivatalossá vált, hogy fél év alatt a szórakozóhelyek negyede tűnt el (aminek nagyobb része Budapesten van, tehát ott lehet több is), de tegnap is lenéztem Budapest egyik legnagyobb (TOP 3) szórakozóhelyének egyikébe ami még nem zárt be ugye, és azt láttam, igaz kedd este volt de ilyen este 10-11-kor is még kevesebb vendég volt mint ahány alkalmazott (pultos, biztonsági őr, ruhatáros, takarító). De szó szerint kevesebb. Soha nem láttam még ilyen pangást. Fogalmam sincs hogy termelik ki a hasznukat az ilyen helyek.


Nem szégyen, hogy az Orbáni jólétben ennyire sincs már pénzük a magyaroknak? Nincs pénzük itt már effektíve semmire az embereknek. Orbán mindent elvett.


2023. dec. 6. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem esett vissza a Balaton forgalma 50%kal, ezt ezerszer cáfolták. Télen meg nem annyira mennek el ilyen helyekre az emberek, ezért láthattál kevés embert.
2023. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyeken, ha ez alatt diszkót értesz, sose volt 10-11 körül forgalom. Ugyan már kb. 20 éve nem jártam ilyen helyen, de akkoriban sem tettem be a lábam éjfél előtt oda.
2023. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Örülök, zsúfolt, undorító rongyrázó hely lett a balaton. Menjenek tönkre a piócák
2023. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3%
Hát igen budapest eddig ki szipolyozta a vidék pénzét a vidékről már nincs mit elvenni most végre a saját súlyotok alatt fogtok összerogyni, kellet ugye elvenni mindent? Szerintem nem.
2023. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!