Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok ki mernének állni...

A balosok ki mernének állni vitára gender és szexualitás témában?

Figyelt kérdés
Jobboldali konzervatívként úgy gondolom, hogy csak két nem van és a heteroszexualitás a követendő norma, gyermek csak abból születhet. A világban úgy látom más tendenciák vannak, a nemváltás és az eltérő identitások egyre népszerűbbek és a baloldal úgy tűnik felkarolja ezeket a törekvéseket. Mivel tudnának meggyőzni minket jobboldaliakat, hogy jó ez az újítás és változás kell?

dec. 8. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Többségük a katonai szolgálatát sem töltötte ki.
dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Nézd ugy hogy a fidesz által kreált alaptörvényt egy homoszexuális álkeresztény képmutató tangabugyiban a csatornán vazelinesen lecsuszó a táskájában kábszerrel féle Szájer Józsi írta.

Igy nem hiszem hogy a fidesz bármiféle erkölcsi vagy hetero fölényeskedést tolhatna, mert háát ott is vannak mindenféle embrerek.

Arról vitatkozni pl hogy a az anya nő az apa férfi meg eléggé nagy butaság, mert háát még egy férfi sem szült gyereket, és egy nő sem termékenyitett meg egy másik nőt.


Tehát egy ilyen vitában ahol az idióta fideszes butaságok kimaradnának, és csaka valóság medrében menne a vita szerintem a fidesznyikek még csak érvelni sem tudnának mert annyira sötétek:)

dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy ezek a témák csak a jobbosokat érdeklik. Így meg tök felesleges vitatkozni róla. Senki se tagadja, hogy csak hetero kapcsolatból születhet gyerek, de aki szerint az az egyetlen értelme a párkapcsolatnak, az nagyon primitív módon gondolkodik az életről.
dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, amikor egy baloldali és egy konzervatív képes értelmes diskurzust folytatni. Jó példa erre, amikor Gulyás Márton és Kassai Lajos vitatkoztak. Az a baj, hogy ők mindketten a saját szekértáboruk egy szűk rétegét reprezentálják.
dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Baloldaliként szívesen vitatkozok én bárkivel bármiről. De az legyen értelmes téma, és ne egy hazugságon alapuljon az egész koncepció. Márpedig az, hogy egy átlagos baloldali azzal foglalkozik, hogy hányféle gender van, meg hogy legyen melegházasság, egyértelműen hazugság.
dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Oldfire ***** válasza:
100%
Ha mútatsz nekem egy nemváltó műtéten átesett kisgyereket, kiállik veled vitára. De addig amig ilyen agyament, szüklátó körü véleményed van a világról, nem sok értelmét látom.
dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok benne mélyen a témában, de még nem hallottam érdemi érvet a kormánypárti álláspont mellett azt leszámítva, hogy "ez itten nem szokás".


De ahogy előttem írták, úgy nincs értelme vitatkozni, ha nem valós érvekkel operál a kormánypárt. Egy fél mondat után vége lenne a dolognak, amikor a kormánypárti nem hajlandó tudomást venni a társadalmi nem létezéséről.

dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én inkább balosnak vallom magam, liberálisnak meg egyáltalán nem, de ettől függetlenül én is azt mondom, hogy két nem van :D

Nyilván az én életemet nem befolyásolja közvetlenül, és az emberi méltóság és tisztelet mindenkit megillet, de hadd ne kelljen már mások mentális betegségéhez asszisztálnia az egész világnak. Ehhez pszichiáter kell és elfogadás és türelem, de nem gendersemleges vécé.

dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!