Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki eddig soha nem...

Van olyan, aki eddig soha nem szavazott uniós választásokon, de most elmegy, mert csak egy erős unióban lát esélyt arra, hogy valamilyen kontroll legyen a fidesszel szemben?

Figyelt kérdés
dec. 10. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én szavaztam Úri Szuka ellen.
dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Esküszöm leszavazok az ellenzékre, ha valaki érthetően elmagyarázza, hogy az EU hogyan lesz erős ennyi ingyenélő migráns beengedésével?
dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi ingyenélő migráns van Európában? Én értem, hogy az origo ezt írja, de van lehetőség led tájékozódni az internet más részéről az igazságról is.


Már évek óta megy ez az eu tönkremegy, mindenkit, meg3a nőket is megeroszakolja az a sok millió migráns, ehhez képest csak mi száguldunk a csőd felé, minden más ország gazdasága köszöni, tök jól elvan még válságban is.

dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

"Mennyi ingyenélő migráns van Európában?"


38 millió, az EU összlakosságának 8,5%-a. Nem kis szám ám ez. Kitenne négy Magyarországot.

dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy az eu-nak 38 millió lakosa van, akik az eun kívül születtek. Hát ez a 38 millió ember statisztika alapján svájci, ausztrál, norvég és hasonló.


[link]

dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Maradhatnánk a kérdésnél?
dec. 10. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok ilyen ember lenne, eleve nem lesz erősebb semmiféle kontroll bárkinek a szavazatától, kezdjük ott.
dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kontrollra gondolsz kérdező? Mert a kérdés kicsit ellentmondásos.
dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!