Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyan emberek,akik...

Vannak itt olyan emberek,akik depressziósak a Fidesz tevékenysége miatt vagy ez csak egy kifogás?Nektek is gyomoridegetek vannak a hírektől?

Figyelt kérdés

Infláció,mi vagyunk az EU második legszegényebb országa,a magyar munkavállalót lecserélik külföldiekre,egy halálos beteg embernek nem engedik meg,hogy méltósággal haljon meg(eutanázia,lejárató kampányok,egyre jobban fogy a magyar,nyugdíjunk nem lesz stb. Csak engem nyomasztanak ezek a dolgok és befolyásolják negatívan az életem?

Ne olvassunk híreket?



dec. 19. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Reménytelennek látom az országom jövőjét.

Látom hogy egy csoport bűnöző vezeti az országot, uralja a médiát, a pénzeket, leválthatatlanok, és kivezetik pár éven belül Magyarországot az EU-ból, hogy tényleg azt tegyenek itt, teljesen kontroll nélkül, amit akarnak.

...és napról napra rosszabb, most a kastélyokat ajándékozzák már maguknak, stb, nem is akarom már írni, mert végtelen a lista.

dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Na látod, ezért nem kellene kizárólag a ballib médiát fogyasztanod, mert ott csak világvége még összeomlás van 13 éve .

Mi lenne ha kinyitnád a szemed és a valóságot figyelnéd meg?

Az ország fejlődik, épp most erősítette meg 2 nagy minősítő cég, hogy továbbra is befektetésre ajánlott. A munkanélküliség a civid még az energiaválság után sem nőtt meg, a bérek reálértéke átlagosan megmaradt, nem lehet parkolni a boltok előtt mert a "nyomorgó" magyarok tömegesen vásárolnak stb. stb.

De persze ha neked úgy jó akkor érezd magad szarul nyugodtan! Ha neked ez kell?

Mi többiek meg éljük az életünket, jó van, rosszabbul, kinek hogy sikerül.

dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

"Mi többiek meg éljük az életünket, jó van, rosszabbul, kinek hogy sikerül."

Pompei utolsó napja...Áhh, biztos nem tör ki a vulkán, ezt csak ballibsi média terjeszti, éljük tovább a napjainkat nyugiban.

dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a rossz dolgokat vedd észre, attól tényleg befordulsz.

Foglalkozz magaddal, a családdal, barátokkal, ha nem szövi át a mindennapokat a politika, sokkal nyugodtabb és boldogabb életed lesz.

dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Foglalkozz magaddal, a családdal, barátokkal, ha nem szövi át a mindennapokat a politika, sokkal nyugodtabb és boldogabb életed lesz."

A Titanicon bulizók utolsó szavai:" Ne foglalkozz a jégheggyel, szard le, azzal törődj ami itt van, táncolj, egyél, ne idegesítsd magad"

dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt ilyen, aztán, amióta külföldön vagyok, a depresszióból kijöttem, de a szomorúságból sajnos nem tudok.
dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
puzsér megmondta ugy lehet a fideszt eplusztitani ha belépünk
dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
A november / októberi infláció épp 0% volt, nem emelkedtek az árak. Szerintem ne olvass több Soros-sajtót, ott minden rossz, a valóság sokkal jobb.
dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Milyen soros-sajtó? Ez az bér nem normális.
dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

1) infláció jelenleg nem csak Magyarországon van. Ilyen alapon mindig mindenhol depis leszel.


2) mire alapozva vagyunk a második legszegényebbek?


[link]


3) a külföldi munkavállalókkal kapcsolatos konfliktus szintén mindem országot érintenek. Számtalan európai országban van ezzel gond, nem csak itt.


4) az eutanázia ugyancsak sok EU-s és más országban nem vagy csak részben engedélyezett.


Nincs bajom ha szidunk egy politikai pártot, de akkor legalább olyan dolgokért szidjuk őket, amikért tényleg ők felelősek és más országban nincs ez jelen.


Mert ezt a kérdést el tudom vinni a legtöbb országba, kicserélem az ottani politikai párt nevével és ugyanúgy megállja a helyét.

dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!