Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Mi hazánk nem Orbán...

Ha a Mi hazánk nem Orbán zsebében van, miért nem emel szót a vendégmunkások ellen?

Figyelt kérdés
A Mi hazánkat miért nem zavarja a Magyarországot elárasztó vietnami, Fülöp-szigeteki, indiai, pakisztáni ázsiai vendégmunkások? Engem magyarként mélységesen felháborít, hogy elveszik a magyarok munkáját, egy elvileg nemzeti (amúgy bohóc) párt miért nem lép itt fel?

dec. 20. 19:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Hűhh hát te aztán tátott szájjal rohantál a faszerdőbe.
dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
#11 te
dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha sikerül megválaszolni melyik napra vonatkozik a kérdésed, akkor szívesen utánanézek miért maradt el a vendégmunkások elleni felszólalásuk, de saját munkával egyelőre nem találok ilyet.
dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

[link]

[link]

[link]


Mondjuk nekem van egy sanda gyanúm, hogy bármelyik napot jelölöd meg mi meg fogjuk találni, csak te nem találtad.

dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy a kérdező így is eléri a célját. Sokkal többen nyitják meg a kérdések listáját, mint ezt a konkrét kérdést, így az emberek többsége csak az ő hazugságát látja. Jelentettem a kérdésnek álcázott propagandát, mint kitaláció, de úgysem fogják törölni.
dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Gyakorlatilag ezt a hazugságra épülő kérdést törölni is lehetne, mert ha a valótlan állítást kivesszük belőle, már nem marad kérdés sem.


[link]

dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0 Csintadatot Kaptam!
dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Pontadat*
dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
Az m1 en csak a fidesz meg a csicskapártjai jelenhetnek meg, ezért szerepelhet a kdnp meg a migatyánk.
dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 D-Mano ***** válasza:
59%

A bal/lib-ek annyira nem találnak valódi bizonyítékot, érvet arra a lázálmukra, hogy a Mi Hazánk a Fidesz "zsebpártja", hogy a GyakoriKérdések-en kell hazug állításokon alapuló kérdéseket feltenniük??

-Bal/lib-ek, nem érzitek kicsit szánalmasnak magatokat emiatt??

dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!