Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki emiatt nem...

Más is van aki emiatt nem nézi a Fókuszcsoport Ádám videóit?

Figyelt kérdés

Szoktam politikai tartalmat fogyasztani youtubeon és az alapján amilyen témákról beszélnek a Fókuszcsoportban, szívesen nézném az ő videóikat is. Pl. amiben a Puzsér meg a Vona Gábor beszélt a legtöbbet meg néha az MZP, azt is megnéztem mert abban az Ádám alig beszélt. Szóval amit akartam kérdezni, hogy két dolog miatt nem tudom kényelmesen hallgatni/nézni az Ádámot, az egyik az, hogy mindig olyan a haja mintha most kelt volna ki az ágyból. Nem tudom miért kelti bennem ezt az érzést mert relatív rendezett a frizurája, mégis ha ránézek zavar. A másik, hogy sosem szokta kimondani a szavak végén lévő mássalhangzókat. Mintha minden egyes szó végére elfáradna a szája és nincs ereje kimondani azt az utolsó betűt.

Érdekel, hogy ez ritka tulajdonság-e ha valakit ezek zavarnak, vagy azért többen is vannak akik emiatt nem nézik?


dec. 22. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb ember nem ennyire felszínes, hogy a hajával foglalkozik a mondanivalója helyett. Lehet neked könnyedebb tartalmak valóak, sminkelős videók, ilyesmi.
dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűbbnek tartom, hogy csak simán nem szimpatikus neked a személye, de ez még nem tudatosult annyira, szóval ezeken az apróságokon keresztül próbálod racionalizálni.
dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Én csak amolyan háttérzajnak szoktam nézni, de inkább a jólvanezígy-et, Csoki haverjával közös podcastját, nem zavarnak ezeka dolgok, haj és beszéd.

(Amikor viszont tudományos akar lenni (Judittal) és szét próbálja szedni a kínai gyógyászatot, akupunktúrát, stb az nagyon krindzs, egészen kellemetlen.

dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Valahol elgondolkodtató társadalmi képet mutat a kérdező, akit azért nem érdekel valaki mondanivalója, mert nem tetszik neki a haja. Aztán csodálkozunk, hogy FideSS van 13 éve.
dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Én most tudtam meg, hogy van ilyen Fókuszcsoport Ádám.😄🤣
dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokakat zavar, ahogy beszél, ez van. Engem inkább Puzsér stílusa idegesít, kinek mi.

A haja szerintem csak téged 😂

dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Nekem se szimpatikus a tag.

A beszéde, a kinézete... Meg amiket mond. Olyan mint egy nagyképű libsi belpesti, kissé meleg ember.

A Csoki tűrhetőbb, őt tudom nézni. Na meg a mondandója se annyira radikalis libsi maszlag. Egy fokkal centristább.

dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Én nem nézek helyes pasis videókat, mert végig csak az jár a fejemben, hogy milyen lenne lecummantani őket és nem tudok figyelni a mondandójukra.

Szóval így általában csak csaj kommentátorokat nézek.

dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem teljesen semmitmondó, nem értem, miért ilyen népszerű. Van egy csomó szakmaibb csatorna.
dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Iritáló ficsúr számomra, de hasznos a tevékenysége, mert sokakat megszólít,(sok fiatalt) akik szellemileg még dagonyáznak a hígfosban, és magas nekik Róna Péter előadásait hallgatni.
dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!