Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a Fidesz...

Miért van az hogy a Fidesz szavazók leghőbb vágya, hogy a Nyugat összeomoljon? Pechjükre csak egyre jobban élnek, és egyre nagyobb a szakadék.

Figyelt kérdés

Hány meg hány Fideszestől hallottam ilyen vágyakozó hangon mondva, hogy Németország így meg úgy összeomlik, hanyatlik, megfagynak stb. viszont most hallom egyik ismerősömtől aki kiment Berlinbe, évi bruttó 100 ezer eurót keres, amikor itthon nem tudott semmit félretenni, pedig nem szórta a pénzt. Egy garzont bérelt, evett, szart, kb. erre elment minden. Most meg havi szinten 2 ezer Euro-t félre tud rakni úgy hogy nagyobb lábon él.

A Fidesz szavazók mégis imádják azt vizionalizálni hogy a Nyugat így meg úgy összeomlik mint egy kártyavár. Ez a legszebb álmuk, ettől lennének igazán boldogok. De miért? Miért lenne ez jó nekik? Mitől lenne az ő életük jobb?


dec. 22. 23:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert érzelemvezéreltek. Azt pedig fel sem fogják, hogy ha tegyük fel valóban összeomlana, akkor azzal ugyanúgy minket is magával rántanának. Tekintettel arra, hogy ezer szálon kötődünk az európai gazdasághoz, a mi gazdaságunk is összeomlana.
dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsés az ismerősöd, mondjuk nekem kissé sántít, hogy valaki olyan szakmával és kompetenciákkal, amivel Németországban megkeres éves szinten mondjuk 25 millió forintot, Magyarországon semmire sem vitte. Nem érzem magam különösebben tehetségesnek, mindazonáltal nem élek rossz anyagi körülmények között Magyarországon sem, de szerintem Németországban nem keresnék ugyanezzel a munkával 25 milliót évente, max a dupláját az itteni béremnek.
dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%

A fideszkomcsiknak a nyugat jelentős hanyatlása az egyetlen esélye hogy az ottani életszínvonal tizedét elérjék potrohos vezérüknek hála.


Mivel fejlődésképtelen egy kommunista urambáttyámsógoromgázszerelőm autokrácia, más reményük nem maradt mint a nyugat szintünkre zuhanása hogy egyelőnek érezzék magukat.


Nemzetyi minimum egy fidernyáknak gyűlölni aki nálunk jobban csinálja.

dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%
Már megint a szokásos fantazmagória. Senki nem mondott ilyet. Nem szeretnénk, hogy a Nyugat (vagy az EU) összeomoljon. Nem rothad és nem hanyatlik. Gazdaságilag legalábbis még nem. Viszont válságban van, ezt ma már senki nem vitatja. Az euróövezet recseg-ropog. Európa világgazdasági befolyása egyre kisebb. Ma már lényegében ki van szolgáltatva az USA-nak. Ami viszont már ma is kézzel tapintható, az a morális, kulturális és legfőképp a demográfiai válság (szinte alig születik gyerek). Ma még a 40-es, 50-es korosztály szépen kézben tartja a dolgokat, de mi lesz itt pár évtized múlva? Ha nem történik valami radikális változás, a muszlimok átveszik a kontinens irányítását. Ezt akarod?
dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Gazdájuk Orbán Putyinnak az embere, ezek meg hűségesen bólogatnak hozzá, ennyi.
dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
38%
#1, #4: Szerintem, ismerkedjetek meg egymással! Két ilyen elfuserált lelkibeteg remekül kiegészítené egymást. :)
dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

5/5 :)


Látom nem vetted be az esti gyógyszereid. Szóval azt mondod ha a magyarok nem szülik agyba főbe a semmire a gyerekeket akkor muszlim lesz európa? :D


Azt ugye tudod a cia lecserélte a madarakat drónokra, a gyíkemberek az igazi háttérhatalom, és a lapos földön a párasáv miatt nem látod csak a kínai kommunista testvéreidet.....

dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, én soha nem hallottam még a fideszesektől, hogy Németország összeomlik, de elhiszem, hogy vannak, akik ezt gondolják.

Azt viszont tényleg nem kellene elbagatellizálni, hogy Magyarország lemaradottságának komoly okai vannak. Geopolitikailag olyan helyzetben voltunk, hogy az összes betörekvő nagyhatalom rajtunk keresztülmenve akarta legyőzni Nyugat-Európát. Mi védtük meg őket. Amíg mi harcoltunk a tatár, a török, a habsburg, az orosz ellen, addig a nyugati országok zavartalanul fejlődtek. Nem büszkeségből mondom, de ha a magyarság nem állítja meg a betolakodó birodalmakat, akkor nem annyi egy német fizetés, mint amennyi. Ehhez képest - függetlenül attól, hogy milyen ideológiát valló kormány volt hatalmon - folyamatosan kaptuk tőlük az ívet. Nem csak mi. Az összes keleti ország.

dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
26%
A kérdezőnek szép kis kamuismerőse van.
dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudom, én soha nem hallottam még a fideszesektől, hogy Németország összeomlik,"


[link]


[link]


[link]


[link]


JA tuti nem hallottál még róla a fidesz szerint a nemlétező németország már halálra fagyott és hanyatlik a nyugat.....

dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!