Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak egy...

A balliberálisoknak egy cseppnyi nemzeti öntudatuk sincs?

Figyelt kérdés
dec. 23. 00:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

"Tudnak ők extrém nacionalista jobboldaliak is lenni, ha Izrael érdekeit kell védeni!"


Viccesek ezek a burkolt zsidózások, mikor a kolostorkoca is elég jó diplomáciai kapcsolatot ápol izraellel. Bayernmünchenzsoca is csak addig a legnagyobb antiszemita zsidógyűlölő, míg le nem szólnak neki a tartótisztjei, hogy azt már lapoztuk a szövegkönyvben.

dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Avair2010 ***** válasza:
14%

A te kérdésed az teljes egészében időszerű: 0 alatt van nekik. Ezt úgy hidd el nekem! Én 41 éves vagyok, de már ráment az életem a szemétségeikre. Embert nem lehet úgy utálni ebben az országban, ahogyan én teszem velük szemben. Ott kéne csak miattuk a köztéri akasztást újra bevezetni! Nem egyszerűen elbuktak mint politikusok, hanem népellenes bűnöket követtek el.

Hát milyen dolog az, hogy 100 emberből 66 leszavazza őket, és ők ennek ellenére a saját hazájuk ellen lobbiznak Brüsszelben??? Ez hallatlan és példátlan világszerte, nemhogy hazánkban. Ezek annyira pofátlanok, hogy csak azért, hogy a pártjuk előrébb legyen, azt elé helyezik fontosságban a nép érdekeinek. Az emberek nem véletlenül intettek be nekik ilyen arányban is, ráadásul már harmadszor. Ez élettapasztalat barátom. Többnyire már csak a fővárosiakat tudják ezek megvezetni.

dec. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
12 Szép magvas gondolatok, de hogy súlya is legyen, mensa.hu oldalon töltsd már ki az online próbatesztet és írd be mellé az IQ eredményed is. Sokat segítene a leírtak nyomatékosításában. Köszi!
dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
12 Még töltöd? :D Ne szégyelld, a leírtak alapján olyan 86 az már kiváló eredmény lenne (neked)
dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!