Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ellenzékiek, most,...

Kedves ellenzékiek, most, hogy a fidesz tolja a laptop programba a pénzt mit fogtok mondani meg lépni mert Gyurcsány idejében nem támogatták laptoppal a diákokat?

Figyelt kérdés
dec. 26. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Mit fogunk mondani?


Boldog Karácsonyt :)

dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Gyurcsány idején tankönyvekkel támogatták a diákokat, mert akkor még abból tanultak.

100 év múlva meg kvantumszámítógéppel fogják támogatni a diákokat, mert akkor abból fognak tanulni.

dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Mi az, hogy nem támogatta?! Azok a laptopok egyenest a Gyurcsány időszakból származnak, olyan régiek és elavultak :D :D

De üsse kő, nézzük a jó oldalát: újra sikerült fideszes politikusoknak EU-s pénzből kampányolnia. Merthogy a „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára” nevezetű program, amelynek keretében ingyen laptopokat osztogatnak bizony Európai Uniós forrás terhére történik.

dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Értem én, hogy kínos 13 év után a közoktatás a béka segge alatt, Orbánnak köszönhetően összeomlott, de legalább az ORBÁNI TANDÍJ mellett valami töredék támogatás csak kell...
dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves 3as

Vadonatúj modern 200-250ezres laptopokat osztanak ki.

Nyilván a diák ne akarjon 1 milliós laptopot

dec. 26. 13:00
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
#5 Elavult gépeket kapnak túlárazva, de ez már azt hiszem lerágott csont. Hasonló lopás mint az időseknek az az óra, amit szintén túlárazva kaptak és szintén nem jó semmire. Persze örülhetünk hogy kapnak valamit, ha már a szabad tankönyvválasztást eltörölték...
dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

"Vadonatúj modern 200-250ezres laptopokat osztanak ki"

Úgy gondolod? 11,6″ érintőképernyő, 4 GB RAM és 128 GB SSD. Erre képesek ezek a "vadonatúj 200-250 ezres" laptopok.


Megnéztem a 150-200 ezres kategóriában a legolcsóbb és legrégebbi Emagos laptokokat és még azok is többre képesek:

[link]

[link]

Az összehasonlítás azért is szép, mert az Emag esetében én a kisker árat látom, míg a kormány ezzel a mennyiséggel egyértelműen nagyker áron, akár további kedvezménnyel juthatott hozzá ezekhez a gépekhez. És még így is milyen sz*rt szereztek be...

Vagy esetleg nálad ezekkel ellentétse információk állnak rendelkezésre? Akkor tessék linkelni és megmutatni valahogy kérdező.

dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Gyurcsány idejében volt a Sulinet program. Végigaludtad?
dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7. A diák nehogy már gamer laptopot akarjon ingyen kapni. Ennyi erővel Julika is a szövegszerkesztős munkához kérjen a főnöktől 30ezres gamer egeret?

8.igen emlékszem a sulinet annyit is ért gyorsaságban és én nem az optikai netbe születtem bele

dec. 26. 14:25
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az SSD az korrekt, bár a 128 gigát úgy elviszi a Windows egymaga, mint a szél, főleg, ha több fiók is lesz rajta használatban. A 11,6 colos képernyő az normális tanuláshoz nagyon kicsi, nem arra való. 4 gb ram ma még többé-kevésbé elég (mondjuk akkor nem ártana mellé nagy háttértár a lapozófájlnak), de biztosan elég lesz 3 év múlva is?

Oké, hogy ne akarjon a gyerek iskolai munkára gamer laptopot, ez teljesen jogos. De azért na... ez a konstrukció meg nem látszik a lótól, annyira a túloldalán van már...

dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!