Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az Origó az egyik...

Hogy lehet az Origó az egyik legolvasottabb hírportál, mikor napi szinten hazudik? Szerintük már másfél éve kitört a 3. világháború, Zelenszkij már akkor megbukott. Sorra kiderül, hogy semmi sem igaz, még is olvassák.

Figyelt kérdés
jan. 7. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem hogy az Origo lenne a legolvasottabb. Bár én a Fidesz szavazója vagyok, de eszembe sem jutna pl az Origóról tájékozódni. Szerintem az Index a legolvasottabb, de csak ez tipp.
jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon figyelemfelkeltő szalagcímek. Ha elolvasod a cikket, akkor kiderül, hogy ők sem úgy gondolják. Na de ettől sem leszel okosabb, mert amit meg leírnak az nagyon csak az egyik nézőpont, vagy csak részinformáció. Azt ajánlom, hogy el se olvasd a szalagcímet sem, látod, hogy origo cikk, görgess tovább. Vagy ha elolvasod, akkor utána keress rá, vagy olvasd el a forrásból is a cikket.


Olvasottságban az index vagy a 24.hu az első, éppen mikor melyik a rengeteg hírportál között, ami még a blikk, telex, hvg, rtlhu, 444. Igazából az egyetlen olvasott fideszes híroldal az origo. 2021-ben a választások előtt az összes kormánypárti Híroldalak együttes elérése mindössze 25% volt olvasottsága, ennek jelentős része az origo volt. De ez csak az online híreknél van így.

jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én magam is az Origót olvasom, hogy jókat röhögjek rajtuk.

És ezzel biztos nem vagyok egyedül.

Na ezért lehetnek oly népszerűek.

jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A Telex olvasottságát sem értem. A cikkeik 90 százaléka csak merő feltételezés.
jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A feltételes módot nem tanítják már az iskolában?


2022-ben 6 cikk, 2023-ban 8 cikk címében szerepelt a 3. világháború szöveg, egytől egyik feltételes módban volt, hogy kitörhet és nem azt írták, hogy kitört. Sőt az esetek egy jelentős részében valamelyik politikus, elemző állította ezt és nem saját kútfőből mondták.


Tudod ezt hívják clickbaitnek.


De nem tudom, hogy amikor mondjuk hvg, telex, ... újságok hozzák le havi szinten, hogy már mi vagyunk a legcsóróbb ország az egész EU-ban az miért nem fáj ilyen szinten neked? Kimazsoláznak egy oda nem illő eurostat statisztikát és próbálják az alapján megmagyarázni, hogy mindenki egyre rosszabbul él. Közben meg a Fidesz sorra nyeri a választásokat, mert akkora a válság, csóróság Magyarországon hogy senki se akar változást.

jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5


Miben mutatkozik meg a csóróságunk?

jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Budaházy bevallja: a Mi Hazánk Mozgalom a Fidesz érdekeit szolgálja.

[link]


Volner jutalmul a Mi Hazánk létrehozásáért és elindításáért megkapja a vágyott nagyköveti pozíciót.


Fideszes szavazatokkal átment a Mi Hazánk javaslata

[link]


Az alku részeként a terrorizmusért elítélt Budaházy kegyelmet kapott a köztársasági elnöktől, aki azóta sem tudott a tettére magyarázatot adni, pártutasítás volt.


Ennél persze sokkal több van, csak mivel azt gondolom hogy ezt ti is pontosan tudjátok, és csak fidesz trollként kamuból ellenkeztek, nem akarok több időt erre pocsékolni.

Ennyi bárki normális embert meggyőzhet, ha meg nem, kereshet és találhat bőven.

Sajnos a fidesz egy olyan gerinctelen párt, aki ilyen módszerekkel is él, és létrehozza a saját kamupártjait, a Gyattyán pártját, a Volner-Torockai pártot, a Gödény féle pártot, stb.

Magyar emberként nagyon szomorúnak találom ezt, és hogy gerinctelen nemzettársaim egy marék ezüstért szívesen részt vesznek ebben.

jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7


Ennek mi köze a kérdéshez?

jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi, másik topicba szántam.
jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

@5

"2022-ben 6 cikk, 2023-ban 8 cikk címében szerepelt a 3. világháború szöveg"


Szerintem számold újra. Kb 20 hónap alatt "csupán" 62 alkalommal tört ki a világháború az Origo hasábjain, vagyis úgy kb. egy-másfél hetente átlagban.

[link]

jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!