Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak majd? Mi...

Kire szavazzak majd? Mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Úgy látom, hogy a Fidesz erősen rossz irányba viszi az országot, főleg gazdaságilag és külpolitikailag. Zavar a rengeteg hírferdítésük is. Annak örülnék, ha lenne valami változás, gyengülne a Fidesz, de pl a jelenlegi DK győzelemtől is aggályaim vannak. A kétkulcsos adójuk engem rosszul érintene, a politikájuk akár a munkahelyemet is veszélyeztetné, miközben nem úgy olvasom, hogy rendbe raknák pl a Fidesz ingatlanpiac torzító intézkedéseit, sőt. Az ő kommunikációjuk sem tetszik. Nézem még a Mi Hazánkat, akik mondanak jó dolgokat, de szerintem sokuk nem megvalósítható a mai világban.


Olyan pártnak örülnék, ami gazdaságilag nem adja el a jövőt az aktuális jelenért, Európával jó viszonyt tudna ápolni, és nem kivételezik mindenkivel az adók, kedvezmények kapcsán. Lesz ilyen valaha itt egyáltalán? Vagy ha csak azt akarom, hogy valami változás legyen a magyar politikában, akkor melyik pártra tett voksom fájna a legkevésbé? Esetleg hagyjam az egészet és ne szavazzak?



jan. 7. 09:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
A Mi Hazánkra, mert magyarok.
jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Hasonlóan látom, a fideszre szavazni nekem teljesen vállalhatatlan lenne erkölcsileg is és morálisan is, de nincs igazából szimpatikus párt.

Úgy tűnik Magyarországon ez a nagy pártok uralma egy zsákutca, szakértőkre kellene bízni a kormányzást, nem önjelölt vezetőkre, akik a pénzt és a hatalmat akarják csak, nulla hozzáértéssel.


Részemről valószínűleg ha nem lesz "rendes párt", akkor a Kétfarkúakra fogok szavazni, és ennyi.

jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%

"Mi Hazánkat, akik mondanak jó dolgokat, de szerintem sokuk nem megvalósítható a mai világban."


Toroczkai László olyat még nem mondott ami nem megvalósítható. Megmondta, hogy lecsukja a végrehajtókat. Azóta is börtönben sínylődik mind. Következő lépése a luxus megszüntetése lesz a börikben.

jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

"a luxus megszüntetése lesz a börikben"

Milyen érdekes, hogy nem pl a Fidesz-NER lopásainak a megszüntetése, a Kórházi osztályok folyamatos megszűnése, a külföldi munkaerő havi tízezres beáramlása a Mi Hazánk problémája, hanem a börtönök.


"lecsukja a végrehajtókat"

Egyébként most kezdték újra tárgyalni a Völner-Schadl ügyet, csak most már kevesebb bizonyítékkal, és a tanuk is másképp emlékeznek, szóval a fidesz végrehajtók biztonságban vannak, Tóni és Barbara is fellélegezhet, bárkik is azok.


A Mi Hazánk gondolom a börtönök után majd a könyvtárakat teszi rendbe, elégetve a gyanús könyveket a polcokról.


A Mi Hazánk a Fidesznek dolgozik, ezt lassan mondjuk ki.

jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%

Ki az, aki képvisel téged? Ha magyar vagy, akkor csak a Mi Hazánk.

#3 Megvalósítható lenne, de nyilván ahhoz kormányra kellene kerülniük. Ellenzékből kevesebb lehetőségük van. Gyurcsány apádék ennyit sem tettek a magyarokért, pedig voltak kormányon.

#4 Látszik, hogy semmit sem tudsz a Mi Hazánkról. Az általad említett dolgokkal kapcsolatban is rendszeresen szót emelnek. Persze ez az általad kizárólag fogyasztott propagandamédiába nem kerül bele.

jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

"Gyurcsány apádék "

5# szerintem te nem magyar, csak fideszes vagy.

Ez a gyurcsány mániátok folyton lebuktat titeket.

jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Abba senki ne reménykedjen, hogy ha más nyer, azonnal változás lesz. Kivétel, ha valaki kétharmaddal nyer. Amit a fidesz kétharmaddal felépített, jogilag körbebástyázva, azt nem egyszerű szétbontani törvényes keretek között. Innentől, ha bármelyik erősebb pártra szavazol, van esély a kétharmad megszüntetésére. Az mindenképp találós kérdés, mit csinál, mit tud csinálni másik kormány. Annyi, ha az sem tetszik, az már sokkal könnyebb lenne leváltani. A fidesznek egyik szerencséje, a magyarok egy pici alamizsnáért sem változtatnak. Például ilyen szemfényvesztés, mint rezsicsökkentés tetszik a magyaroknak. Odáig már nem jutnak el, hogy senki nem adja nekünk ingyen. Vagy is azt, valamelyik adónkból ki kell fizetni. Beszedik azt az emberektől, csak más néven. Például büntetjük a csúnya multit, aki végül is tovább löki ránk vevőkre.
jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

A válaszokból eddig egy dolog derült ki, ami 2010 óta probléma:


Kormányváltás legyen, de ott megakad a tudomány, hogy kikre. 2010 óta miért nincs erre válasz?

Részemről a Mi hazánk az alternatíva. Még mielőtt a mélyen demokraták elpontoznak, ennyit fűznék hozzá: nekem van alternatívám, nektek meg nincs.

jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

"nekem van alternatívám"

A Mi Hazánkat a Fidesz hozta létre, zsarolással kiléptette a Jobbikból ezeket a szerencsétleneket, majd alkut kötött velük.

Volnerékkel közösen létrehozták a Mi Hazánkat, majd amikor megvoltak már "szabályok" Volner kilépett, és kapott egy nagyköveti állást a Fidesztől (még nyelvvizsgája sincs a szerencsétlennek)


A Mi Hazánk pedig szót kap a Fidesz felületeken, és külföld felé jól mutat, hogy tessék, itt egy ellenzéki párt, és mégse nyomja el a Fidesz.

A Mi Hazánk együtt szavaz a Fidesszel, ha ez szükséges, ez bebizonyosodott már.


Szóval ha Mi Hazánkos vagy, akkor Fideszes vagy, és nincs alternatívád tesó.

jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
#9 Erre a konteóra eddig egyikőtök sem tudott semmi bizonyítékot mutatni.
jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!